Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Malezji

Paczka do Malezji

Na terenie Malezji są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę do Malezji w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i doręczy do Malezji. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Malezji


Artykuły na blogu powiązane z Malezja

Paczka do Malezji

Paczka do Malezji Malezja to państwo w Azji Południowo-Wschodniej, którego gospodarka oparta jest na usługach i przemyśle. Eksportuje się stąd głównie kauczuk, olej palmowy oraz wyroby... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.