Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Węgier

Paczka do Węgier

Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier przybędzie po paczkę i doręczy do Węgier. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Węgier w kilka dni. Na terenie Węgier mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Węgier


Artykuły na blogu powiązane z Węgry

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.