Paczka do Węgier

Przesyłki zagraniczne do Węgier

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Węgier
Koperta do Węgier
Koperta od:
54.18 zł brutto
Paczka do Węgier
Paczka 1kg już od:
54.18 zł brutto

Paczka do Węgier na KurJerzy.pl

Przesyłki dostarczane na Węgry to nie tylko paczki, których celem jest Budapeszt. Niespełna 10-milionowy kraj bywa regularnym celem kurierów dostarczających tam głównie standardowe przesyłki. Ważne w tym kontekście jest położenie Węgier. Lokalizacja i granice z aż siedmioma państwami - od Austrii przez Słowację, Ukrainę, Rumunię, Serbię po Chorwację czy Słowenię są ważne w kontekście wymiany handlowej. .

Paczki z Polski do Węgier zwykle adresowane są do największych miast tego kraju. Błędem jest jednak postrzeganie usług kurierskich wyłącznie przez pryzmat Budapesztu. Przesyłki dostarczane są m.in. do Dobreczyna. Na liście firm kurierski regularnie kursujących na trasie Polska - Węgry są też m.in.: Segedyn, Miszkolc, Pecz, Gyor czy egzotycznie brzmiące Nyíregyháza, Kecskemét czy Székesfehérvár.
W tym kontekście ważna jest również kwestia Polonii na Węgrzech. Przesyłki z Polski na Węgry wynikać mogą z powodów rodzinnych. Na Węgrzech mieszka ok. 15 tys. Polaków - z czego 1/3 na codzień przebywa w Budapeszcie.

Jak wysłać paczkę na Węgry

Zlecenie usługi kurierskiej obejmującej dostawę z dowolnego miasta Polski na Węgry jest proste i możliwe od początku do końca w trybie online. Wystarczy skorzystać z formularza na głównej stronie KurJerzy.pl. Po wpisaniu orientacyjnych wymiarów przesyłki oraz jej wagi należy oznaczyć Węgry jako kraj odbioru paczki. System KurJerzy.pl sam - na podstawie aktualnych danych odbieranych od firm kurierskich - zaprezentuje aktualny cennik przesyłki na Węgry. Mając świadomość ile kosztuje paczka do Budapesztu czy innego miasta tego kraju możesz przejść do kolejnego etapu zlecenia usługi kurierskiej. W nim wprowadzisz dane odbiorcy i nadawcy. Możesz również zaznaczyć opcje dodatkowych usług.
Serwis KurJerzy.pl zapewnia swobodny wybór firmy kurierskiej, która podejmie zlecenie przesyłki na Węgry. Możesz wybrać między kilkoma zainteresowanymi przewoźnikami, a podawana cena usługi jest zawsze ostateczna i obejmuje zarówno podatek VAT jak i wszelkie koszty dostawy paczki.

Przesyłki do Węgier z KurJerzy.pl

Zamawiając przesyłki na Węgry warto zwrócić szczególną uwagę na dane adresowe. Specyfika nazewnictwa miast w tym kraju sprawia, że łatwo o błąd - stąd istotne, by np. oznaczyć również powiat czy nazwy komitatów, do których przynależą poszczególne miasta, do których adresowane są wysyłki kurierskie.

Klienci serwisu KurJerzy.pl mają pełną kontrolę nad tym, gdzie znajduje się obecnie paczka wysyłana na Węgry. Umożliwia to system trackingowy, który - po wpisaniu numeru przesyłki - prezentuje jej obecny status na podstawie ostatniego etapu prac kurierskich.

Przesyłki na Węgry cechują się szybkim czasem doręczenia. Paczki zagraniczne wysyłane z Polski docierają na miejsce zwykle po 3-4 dniach od dnia zlecenia - zależy to m.in. od czasu jej podjęcia przez kuriera. Uwagę zwraca też atrakcyjny cennik usług - niewielką paczkę można wysłać już za ok. 50 zł uwzględniając podatek VAT za usługę kurierską.

Artykuły na blogu powiązane z Węgry

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Węgier Każdy turysta dokładnie zna Balaton, który jest popularnym kąpieliskiem na Węgrzech. Wiele osób wybiera właśnie ten region jako cel swojej podróży wakacyjnej. W końcu można tutaj zarówno pozwiedzać, jak i poleżeć na plaży. Takie wakacje większość ludzi bardzo ceni. Zresztą Węgry posiadają kilka regionów, które warto odwiedzić. Są nimi: … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.