Paczka do Rumunii

Paczka do Rumunii na KurJerzy.pl

Bukareszt, Cluj, Timisoara czy inne z dużych miast - gdziekolwiek planujesz wysłać przesyłki do Rumunii, serwis KurJerzy.pl umożliwi to w trybie online. Rumunia to kraj, którego popularność w kontekście paczek i wysyłek niestandardowych stopniowo rośnie. Polska to piąty pod względem wielkości obrotów handlowych partner Rumunii - to poziom zbliżony np. do Francji. Wysyłki paczek do Rumunii - jak również z Rumunii do Polski - to zarówno sfera biznesowa i rynek B2B jak i sektor dostaw prywatnych. Usługi kurierskie między Polską a Rumunią dotyczą m.in. Polonii w tym kraju. Sięga ona ok. 3 tys. osób.
Dziś najczęstszą lokalizacją przesyłek do Rumunii bywa Bukareszt. 1,8-milionowe miasto to główny kierunek dla firm kurierskich. Popularnym adresem dla osób wysyłających paczki do Rumunii są Kluż-Napoka, Timisoara, Jassy, Konstanca, Krajowa, Braszów, Gołacz czy Ploeszti.

Jak wysłać paczkę do Rumunii

Wysyła paczki do Rumunii przez internetowy serwis kurierski jest prosta, szybka i intuicyjna. Aby zamówić usługę kurierską wystarczy - dosłownie - kilka klików i podanie podstawowych danych teleadresowych. Podstawowy krok to ustalenie formatu wysyłki - koperty lub paczki. Zrobisz to na stronie głównej KurJerzy.pl. Po wpisaniu wymiarów przesyłki oraz zaznaczeniu kierunku dostawy - z Polski do Rumunii lub z terenu Rumunii nad Wisłę - nasz serwis kurierski obliczy, ile będzie kosztowała paczka o określonych gabarytach. Analiza tego, jaki jest aktualny cennik przesyłki do kraju hrabiego Draculi lub w odwrotnym kierunku zawsze odbywa się w trybie rzeczywistym. Nasz serwis, na podstawie cen usług kurierskich dla danej lokalizacji oraz terminu oblicza - bez ukrytych kosztów - ile zapłacisz za usługi kurierskie do Rumunii.
W drugim etapie, już po wstępnej analizie zlecenia, wystarczy podać dane adresowe nadawcy i odbiorcy oraz wskazać, którą firmę kurierską zamówić do odbioru paczki. Płatność za przesyłkę do Rumunii wykonasz online poprzez Twoje indywidualne saldo w serwisie KurJerzy.pl. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad dostawą paczki oraz jej finansowaniem.

Przesyłki do Rumunii z KurJerzy.pl

Wybierając serwis KurJerzy.pl możesz wysłać paczkę bez umowy, bez limitów oraz w pełni przez internet - wraz z płatnością online. To rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Nasz serwis przygotowany jest do obsługi zamówienia zarówno przesyłek o standardowych kształtach i typowej wadze jak i rozwiązań bardziej nietypowych.
Poprzez KurJerzy.pl możesz także kontrolować, gdzie obecnie jest paczka wysłana kurierem do Rumunii. System trackingowy wskazuje dokładną lokalizację przesyłki. Czas doręczenia to zwykle kilka dni roboczych.

Artykuły na blogu powiązane z Rumunia

Grafika
Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.