Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Rumunii

Paczka do Rumunii

Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przybędzie po towary i przywiezie do Rumunii.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Rumunii w kilka dni. Na terenie Rumunii znajdują się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Rumunii


Artykuły na blogu powiązane z Rumunia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.