Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Liberii

Paczka do Liberii

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Liberii w kilka dni. Na terenie Liberii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Liberii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek do Liberii


Artykuły na blogu powiązane z Liberia

Paczka do Liberii

Paczka do Liberii Liberia to państwo znajdujące się w Afryce Zachodniej. Ciągłe konflikty (przewroty wojskowe i dwie wojny domowe) nie pozwoliły na rozwój tego kraju. Jej tereny... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.