Paczka do Liechtensteinu

Przesyłki zagraniczne do Liechtensteinu

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Liechtensteinu
Koperta do Liechtensteinu
Koperta od:
100.99 zł brutto
Paczka do Liechtensteinu
Paczka 1kg już od:
158.57 zł brutto

Paczka do Liechtensteinu na KurJerzy.pl

Przewoźnik pojawi się po paczkę i przywiezie do Liechtensteinu. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.Na terenie Liechtensteinu znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Liechtensteinu w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Liechtenstein

Grafika

Paczka do Lichtensteinu Lichtenstein to górskie państwo w Europie Zachodniej, znajdujące się pomiędzy Austrią i Szwajcarią. Jego zachodnią granicę stanowi rzeka Ren. Aż 2/3 społeczeństwo to rodowici Lichtensteinczycy. Resztę stanowią obcokrajowcy m.in. ze Szwajcarii, Austrii i Niemiec. Językiem urzędowym jest tu niemiecki. Liechtenstein uważany jest za (jeden z nielicznych na terenie Europy) raj podatkowy. Wszystko … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.