Paczka do Liechtensteinu

Przesyłki zagraniczne do Liechtensteinu

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Liechtensteinu
Koperta do Liechtensteinu
Koperta od:
91.36 zł brutto
Paczka do Liechtensteinu
Paczka 1kg już od:
110.09 zł brutto

Paczka do Liechtensteinu na KurJerzy.pl

Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.Na terenie Liechtensteinu mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Liechtensteinu w kilka dni.W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Liechtensteinu. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Artykuły na blogu powiązane z Liechtenstein

Grafika

Paczka do Lichtensteinu Lichtenstein to górskie państwo w Europie Zachodniej, znajdujące się pomiędzy Austrią i Szwajcarią. Jego zachodnią granicę stanowi rzeka Ren. Aż 2/3 społeczeństwo to rodowici Lichtensteinczycy. Resztę stanowią obcokrajowcy m.in. ze Szwajcarii, Austrii i Niemiec. Językiem urzędowym jest tu niemiecki. Liechtenstein uważany jest za (jeden z nielicznych na terenie Europy) raj podatkowy. Wszystko … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.