Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Liechtensteinu

Paczka do Liechtensteinu

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Liechtensteinu w kilka dni. Na terenie Liechtensteinu znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przewiezie do Liechtensteinu. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Liechtensteinu


Artykuły na blogu powiązane z Liechtenstein

Paczka do Lichtensteinu Lichtenstein to górskie państwo w Europie Zachodniej, znajdujące się pomiędzy Austrią i Szwajcarią. Jego zachodnią granicę stanowi rzeka Ren. Aż 2/3 społeczeństwo... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.