Paczka do Szwecji

Przesyłki zagraniczne do Szwecji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Szwecji
Koperta do Szwecji
Koperta od:
71.78 zł brutto
Paczka do Szwecji
Paczka 1kg już od:
71.78 zł brutto

Paczka do Szwecji na KurJerzy.pl

10-milionowa Szwecja - kraj dzikiej skandynawskiej natury - kusi Polaków nie tylko urokliwym otoczeniem. Atrakcyjny rynek pracy oraz zaplecze socjalne i pozytywny stosunek mieszkańców do obcokrajowców sprawiają, że przesyłki pomiędzy Szwecją a Polską stają się coraz popularniejsze. Usługi kurierskie na trasie obu państw pozwalają na utrzymanie kontaktów, ale też ścisłe relacje biznesowe. Wartość eksportu z Polski do Szwecji przekracza 25 mln zł rocznie. Do najczęściej przesyłanych towarów należą maszyny i urządzenia elektryczne. Przesyłki kurierskie są bowiem wyjątkowo przystępne cenowo w kontekście różnic ekonomicznych pomiędzy Polską a Szwecją. Cennik usług kurierskich pomiędzy np. Warszawą a Sztokholmem to często kilkadziesiąt zł - dostarczenie paczki do Szwecji może więc kosztować równie niewiele, jak wysyłka jej np. do Czech. Stosunkowo niskie koszty dotyczą zarówno przesyłek dużych jak i niewielkich paczek przesyłanych między rodzinami.

Jak wysłać paczkę do Szwecji

Paczka, koperta, a w przyszłości również paleta - cokolwiek planujesz wysłać do Szwecji, możesz liczyć na wsparcie serwisu KurJerzy.pl. Formalności związane z przesyłką do Skandynawii są ograniczone do minimum. Aby zamówić firmę kurierską, która dostarczy - także w trybie door to door - paczki do Szwecji wystarczy przejście przez prosty i intuicyjny system serwisu KurJerzy.pl. Przede wszystkim: na stronie głównej zaznacz, jaki typ przesyłki chcesz nadać. To kluczowe dla prawidłowego oszacowania późniejszych wydatków. Wpisz również parametry przesyłki, które możesz edytować w kolejnym etapie. Nie przejmuj się brakiem danych odbiorcy i nadawcy. Adresy w Polsce i Szwecji będą potrzebne dopiero w kolejnym kroku. Po zaznaczeniu kraju nadania i doręczenia nasz system sam przeliczy to, ile kosztuje przesyłka do Szwecji lub wysyłana stamtąd do Polski. W kolejnym kroku wystarczy tylko kliknąć dodanie przesyłki, by zobaczyć szczegółową ofertę firm kurierskich oraz opcji dodatkowych - usług płatnych oddzielnie. Jeśli warunki Ci odpowiadają, zapisz przesyłkę do wysłania. Płatności dokonasz online.

Przesyłki do Szwecji z KurJerzy.pl

Dbamy o to, by przesyłki - w tym te pomiędzy Polską a Szwecją - były szybkie, bezpieczne i bezproblemowe od strony zamawiania usługi. System KurJerzy działa tak, by nadawca i odbiorca mieli pełną kontrolę nad całą drogą paczki. Stąd opcja śledzenia przesyłki międzynarodowej. Paczki do Szwecji doręczane są w ciągu trzech do pięciu dni roboczych. Dla szybkości obsługi ważne jest prawidłowe zaadresowanie przesyłki - m.in. dotyczące kodu pocztowego, który usprawni dostarczenie paczki przez firmy kurierskie działające na terenie Skandynawii.

Artykuły na blogu powiązane z Szwecja

Grafika

Paczka ze Szwecji

Paczka ze Szwecji Znajdująca się w Europie Północnej Szwecja to jedno z trzech państw skandynawskich. Jej największym miastem, a zarazem stolicą jest Sztokholm. Na terenie tego państwa mieszkają również Polacy, którzy przybyli tu aby wieść spokojne życie. Osiedlili się, zdobyli pracę i mogą dzięki temu się rozwijać. Szwecja jest bardzo prorodzinnym państwem. Warunki socjalne są … czytaj więcej

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwecji Jeśli jesteś klientem indywidualnym lub przedsiębiorcą i zamierzasz wysłać przesyłkę zagraniczną oraz interesuje Cię paczka do Szwecji, możesz skorzystać z naszego serwisu. Zamawianie na naszej stronie jest proste i przejrzyste. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich pozwala na telefoniczny kontakt z naszym konsultantem i wspólne przejście … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.