Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Azorów

Paczka do Azorów

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Azorów w kilka dni. Na terenie Azorów znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Azorów. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy przynosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Azorów


Artykuły na blogu powiązane z Azory

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.