Paczka do Azorów

Paczka do Azorów na KurJerzy.pl

Optymalne ceny, szybkie terminy dostaw, ubezpieczenie paczki i wszystkie miejsca docelowe - paczki do Portugalii możliwe są bez formalności. Zamówienie usługi kurierskiej i wysyłka przesyłki to tylko kilka kroków. Szybkość obejmuje zarówno prywatne przesyłki do Portugalii jak i większe zlecenia na hurtowy przewóz paczek.
Choć Portugalia jest najbardziej wysuniętym na zachód państwem Europy, przesyłki do niej dostarczane są równie szybko jak do Hiszpanii czy Włoch. Półmilionowa Lizbona, czy też znacznie mniejsze Porto, Amadora, Braga, Amada czy Funchal - kurier do Portugalii dostarczy przesyłki szybko i do każdego dystryktu. Choć skupisko Polaków w tym państwie jest niewielkie i obejmuje zaledwie 1,6 tys. osób, przesyłki do Portugalii - i z niej do Polski - są coraz częstsze. Wysyłka towarów obejmuje m.in. urządzenia elektryczne oraz artykuły przemysłowe. Same obroty handlowe - a więc i wysyłka przesyłek do Portugalii - w 2017 r. wzrosła rok do roku aż o 16 proc.

Jak wysłać paczkę do Portugalii

Dzięki serwisowi KurJerzy.pl możesz sprawdzić, ile będzie kosztować przesyłka do Portugalii i który kurier jest najtańszy. Do analizy - i ewentualnej wysyłki paczki - nie trzeba wiele. Do wstępnej analizy kosztów wystarczy skorzystanie z okienka do parametrów dostępnego na głównej stronie KurJerzy.pl. Po uściśleniu typu wysyłki - koperty lub większej paczki - oraz wpisaniu jej wymiarów i orientacyjnej wagi, nasz system sam wyliczy dzisiejszy koszt dostawy.
Po wstępnej aprobacie danych, w drugim etapie wystarczy wprowadzić szczegółowe dane nadawcy i odbiorcy. Nie ograniczamy się do jednej firmy przewozowej. Kurierzy przedstawiający swoje oferty na transport paczki do Portugalii to znane i renomowane firmy zapewniające m.in. tracking przesyłek.

Przesyłki do Portugalii z KurJerzy.pl

Uwaga - wysyłając przesyłki do Portugalii zwróć uwagę na ograniczenia w wysyłce. Paczki dostarczane są do części kontynentalnej. Przesyłki do Portugalii nie obejmują więc Azorów i Madery. Wybierając, która firma kurierska dostarczy przesyłkę do Portugalii, warto dokładnie sprawdzić cenniki usług. Różnice w cenie - chociażby między UPS a GLS - mogą sięgać kilkudziesięciu złotych w zależności od wagi i gabarytu przesyłki. Porównanie cen za przesyłki do Portugalii to jedna z głównych zalet serwisu KurJerzy.pl.

Artykuły na blogu powiązane z Azory

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Azory Azory to archipelag składający się z dziewięciu wysp wulkanicznych podległych Portugalii. Ich stolicą jest Ponta Delgada. Zajmują powierzchnię 2,3 tysięcy km2. Dominującą religią jest tu katolicyzm. Gospodarka rozwija się dzięki turystyce. Turystów zachęcają przede wszystkim najbardziej zielone na całym świecie wyspy, które urzekają swoim niezwykłym klimatem. Wypoczynek w tym … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.