Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Filipin

Paczka do Filipin

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Kurier pojawi się po towary i przewiezie do Filipin. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Na terenie Filipin mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Filipin w kilka dni.

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Filipin


Artykuły na blogu powiązane z Filipiny

Paczka do Filipin

Paczka do Filipin Filipiny, a właściwie Republika Filipin, to państwo wyspiarskie we wschodniej Azji mające dostęp do Oceanu Spokojnego. Obowiązującymi językami jest filipiński i... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.