Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Słowacji

Paczka do Słowacji

Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

Na terenie Słowacji znajdują się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczki do Słowacji w kilka dni.

Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przybędzie po paczkę i dostarczy do Słowacji. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Słowacji


Artykuły na blogu powiązane z Słowacja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.