Paczka do Słowacji

Przesyłki zagraniczne do Słowacji

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Słowacji
Koperta do Słowacji
Koperta od:
54.01 zł brutto
Paczka do Słowacji
Paczka 1kg już od:
54.01 zł brutto

Paczka do Słowacji na KurJerzy.pl

Przesyłki adresowane na Słowację wynikają zwykle zarówno z relacji biznesowych między firmami z obu krajów oraz ścisłych stosunków między mieszkańcami - szczególnie w rejonie przygranicznym. Polonia na Słowacji to niewielka grupa - ponad 4,5 tys. osób przypadających na niespełna 5,5 mln mieszkańców. Paczki i zlecenia kurierskie w dużej mierze adresowane są do samych Słowaków. Słowacja - to popularny kierunek usług przewozowych. Przesyłki kurierskie kierowane do Słowacji niemniej często adresowane są do innych dużych miast. Trnawa, Trenczyn, Nitra, Żylina, Bańska Bystrzyca, Preszów czy Koszyce - każde z tych miast to miejsce, gdzie możesz zlecić paczki kurierskie każdego typu.

Jak wysłać paczkę do Słowacji

List, niewielka paczka, standardowa przesyłka kurierska czy też towar o ponadprzeciętnych gabarytach - cokolwiek planujesz wysłać na Słowację, możesz liczyć na serwis KurJerzy.pl. Kluczową zaletą jaką ma nasz serwis do zlecania wysyłki kurierskiej jest przejrzystość kosztów i intuicyjność. Aby zlecić przesyłki do Słowacji wystarczy na głównej stronie KurJerzy.pl wprowadzić podstawowe dane paczki: ciężar i wymiary. Po zaznaczeniu Polski - jako miejsca nadania - oraz Słowacji - jako lokalizacji odbioru - system wstępnie oszacuje, ile będzie kosztowała przesyłka. Dodatkowo, cennik usług kurierskich do Słowacji możesz sprawdzić w drugim etapie, gdzie przedstawimy oferty firm przewozowych zajmujących się dostawą paczek na trasie Polska-Słowacja.
Nasz serwis wskaże Ci firmy gotowe danego dnia odebrać paczki. Wystarczy zaakceptować cennik i zlecić usługę. Opłata za usługę zostanie pobrana z Twojego salda w serwisie KurJerzy.pl.

Przesyłki do Słowacji z KurJerzy.pl

Wysyłka paczki do Słowacji przez serwis KurJerzy.pl odbywa się całkowicie w trybie online. Łączy to, czego oczekujesz: szybkość, pewność dostawy, renomę sprawdzonych firm kurierskich i atrakcyjny cennik usług. Każdy krok zlecenia obsłużysz przez internet - od złożenia zlecenia na kuriera przez opłaty po śledzenie lokalizacji przesyłki na podstawie danych z sortowni. W ten sposób możesz, dzięki KurJerzy.pl, znacząco przyspieszyć wysyłki z Polski do Słowacji. Jednocześnie też - obniżysz koszty zleceń kurierskich. Przesyłki na Słowację przy wykorzystaniu możliwości jakie dają duże firmy przewozowe - np. UPS czy GLS - to tańsze rozwiązanie niż np. standardowe paczki pocztowe.

Artykuły na blogu powiązane z Słowacja

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka na Słowację Jednym z najbliższych sąsiadów Polski jest Słowacja. Kraj ten zachwyca pięknym krajobrazem. Dzielimy z nim Rysy, jedne z największych gór w tym regionie. Na tamtych terenach znajdziemy również Słowacki Raj, który jest jedną z największych atrakcji turystycznych. Wyjeżdżając na wakacje na Słowację, możemy kąpać się w termalnych źródłach, które … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.