Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Walii

Paczka do Walii

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przesyłamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po paczkę i przywiezie do Walii. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Walii w kilka dni. Na terenie Walii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Walii


Artykuły na blogu powiązane z Walia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.