Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Danii

Paczka do Danii

Przewoźnik przybędzie po towary i doręczy do Danii. Nie musimy nosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Danii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Danii w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Danii


Artykuły na blogu powiązane z Dania

Paczka z Danii

Paczka z Danii Dania to piękny kraj w Europie Północnej, która odznacza się niezwykłymi terenami. Z Polski można tam dopłynąć promem, który wypływa z Kołobrzegu. Dzięki temu, w kilka... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.