Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Danii

Paczka do Danii

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Danii w kilka dni. Na terenie Danii są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przewiezie do Danii. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Danii


Artykuły na blogu powiązane z Dania

Paczka z Danii

Paczka z Danii Dania to piękny kraj w Europie Północnej, która odznacza się niezwykłymi terenami. Z Polski można tam dopłynąć promem, który wypływa z Kołobrzegu. Dzięki temu, w kilka... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.