Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Łotwy

Paczka do Łotwy

Na terenie Łotwy są liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Łotwy w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Łotwy. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Łotwy


Artykuły na blogu powiązane z Łotwa

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.