Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Łotwy

Paczka do Łotwy

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy przesyłki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Łotwy w kilka dni. Na terenie Łotwy mieszczą się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i dostarczy do Łotwy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Łotwy


Artykuły na blogu powiązane z Łotwa

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.