Paczka do Islandii

Przesyłki zagraniczne do Islandii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Islandii
Koperta do Islandii
Koperta od:
97.83 zł brutto
Paczka do Islandii
Paczka 1kg już od:
137.21 zł brutto

Paczka do Islandii na KurJerzy.pl

Na terenie Islandii mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Islandii w kilka dni.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do Islandii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Artykuły na blogu powiązane z Islandia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Islandii Islandia jest jednym z europejskich krajów znajdujących się na wyspie. Nie bez znaczenia jej nazwa oznacza „kraj lodu”, ponieważ w 11% powierzchnia Islandii pokryta jest lodowcami. Umiejscowiona w Europie Północnej, nieco oddalona od pozostałych państw. Należy do grupy krajów nordyckich (inaczej – kraje północne). Warto również dodać, że to … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.