Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Islandii

Paczka do Islandii

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Islandii w kilka dni. Na terenie Islandii są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Przewoźnik pojawi się po towary i dostarczy do Islandii. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Islandii


Artykuły na blogu powiązane z Islandia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.