Paczka do Islandii

Przesyłki zagraniczne do Islandii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Islandii
Koperta do Islandii
Koperta od:
102.75 zł brutto
Paczka do Islandii
Paczka 1kg już od:
144.65 zł brutto

Paczka do Islandii na KurJerzy.pl

Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i doręczy do Islandii. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.Na terenie Islandii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Islandii w kilka dni.

Artykuły na blogu powiązane z Islandia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Islandii Islandia jest jednym z europejskich krajów znajdujących się na wyspie. Nie bez znaczenia jej nazwa oznacza „kraj lodu”, ponieważ w 11% powierzchnia Islandii pokryta jest lodowcami. Umiejscowiona w Europie Północnej, nieco oddalona od pozostałych państw. Należy do grupy krajów nordyckich (inaczej – kraje północne). Warto również dodać, że to … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.