Paczka do Islandii

Przesyłki zagraniczne do Islandii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Islandii
Koperta do Islandii
Koperta od:
102.34 zł brutto
Paczka do Islandii
Paczka 1kg już od:
143.88 zł brutto

Paczka do Islandii na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i przewiezie do Islandii. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Islandii w kilka dni. Na terenie Islandii mieszczą się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Artykuły na blogu powiązane z Islandia

Grafika

Przesyłki zagraniczne – paczka do Islandii Islandia jest jednym z europejskich krajów znajdujących się na wyspie. Nie bez znaczenia jej nazwa oznacza „kraj lodu”, ponieważ w 11% powierzchnia Islandii pokryta jest lodowcami. Umiejscowiona w Europie Północnej, nieco oddalona od pozostałych państw. Należy do grupy krajów nordyckich (inaczej – kraje północne). Warto również dodać, że to … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.