Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wietnamu

Paczka do Wietnamu

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po towary i dostarczy do Wietnamu. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do Wietnamu w kilka dni. Na terenie Wietnamu znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Wietnamu


Artykuły na blogu powiązane z Wietnam

Paczka do Wietnamu

Paczka do Wietnamu Wietnam to azjatyckie państwo znajdujące się na Półwyspie Indochińskim. Mieszka tu ponad 80 mln ludzi. Jest piątym co do liczebności krajem na świecie. Jest drugim... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.