Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wietnamu

Paczka do Wietnamu

Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik pojawi się po towary i przewiezie do Wietnamu. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Wietnamu w kilka dni. Na terenie Wietnamu mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Wietnamu


Artykuły na blogu powiązane z Wietnam

Paczka do Wietnamu

Paczka do Wietnamu Wietnam to azjatyckie państwo znajdujące się na Półwyspie Indochińskim. Mieszka tu ponad 80 mln ludzi. Jest piątym co do liczebności krajem na świecie. Jest drugim... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.