Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Boliwii

Paczka do Boliwii

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po towary i przewiezie do Boliwii. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Na terenie Boliwii znajdują się liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Boliwii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Boliwii


Artykuły na blogu powiązane z Boliwia

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.