Paczka do Wielkiej Brytanii

Przesyłki zagraniczne do Wielkiej Brytanii

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Wielkiej Brytanii
Koperta do Wielkiej Brytanii
Koperta od:
77.89 zł brutto
Paczka do Wielkiej Brytanii
Paczka 1kg już od:
72.40 zł brutto

Paczka do Wielkiej Brytanii na KurJerzy.pl

Przesyłki z Polski do Wielkiej Brytanii to wyjątkowy zakres usług, jakie oferują firmy kurierskie. Dokumenty i niewielkie opakowania kopertowe, paczki - skromne, rodzinne jak i większe, z towarami wysyłanymi w ramach e-commerce, a nawet całe palety - spektrum wysyłek do Zjednoczonego Królestwa jest szczególny. UK - skrótu od United Kingdom używa się już powszechnie również wśród Polaków - to jeden z najpopularniejszych kierunków dla firm kurierskich. Zlecenia na przesyłki do Wielkiej Brytanii to efekt zarówno związków rodzinnych jak i ścisłych relacji handlowych między Polską a Wyspami. 1,2 mln Polaków, które - według danych z 2017 r. - zamieszkuje w Wielkiej Brytanii regularnie korzysta z usług przewozowych.

Firmy kurierskie zapewniające wysyłkę przesyłek do Wielkiej Brytanii najczęściej dostarczają je do skupisk polonijnych. To nie tylko Londyn - tam mieszka ok. 250 tys. Polaków - ale i do Birmingham, Bradford, Edynburga, Glasgow, Manchesteru czy Peterborough. Przesyłki z Polski do Wielkiej Brytanii to zwykle produkty przekazywane przez rodzinę lub przyjaciół. Niemniej ważny jest tu jednak sektor handlowy. Polskę i Wielką Brytanię łączą ścisłe relacje sprzedażowe, które dodatkowo pogłębia zaawansowany e-commerce. Mieszkańcy Wysp chętnie dokonują zakupów przez internet w polskich e-sklepach, co opłaca się nawet biorąc pod uwagę koszt i cennik przesyłki towaru do Wielkiej Brytanii. W efekcie codziennością stały się paczki do UK wysyłane przez polskie sklepy internetowe korzystające z coraz szybszej sieci dostaw zapewnianej przez firmy kurierskie.

Jak wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii

Wysyłka paczki - jakiejkolwiek, również o nietypowych rozmiarach - do Wielkiej Brytanii przez KurJerzy.pl jest prosta, szybka i w pełni intuicyjna. Aby sprawdzić ile będzie kosztowała przesyłka do UK wystarczy oszacować jej gabaryty na głównej stronie KurJerzy.pl. Po zaznaczeniu jej charakteru - paczki, koperty - system sam, na podstawie danych od firm kurierskich, zweryfikuje cennik. Pojawi się on tuż po tym, jak podasz wagę, wymiary i miejsce wysyłki paczki do Wielkiej Brytanii. Szczegółowe informacje obejmujące nadawcę, odbiorcę i opcjonalne usługi należy dodać w drugim etapie zlecenia na usługi kurierskie. Również tam nasz serwis zaprezentuje jakie firmy kurierskie podejmą danego dnia ewentualne przesyłki do Wielkiej Brytanii. Dzięki temu masz pewność, który przewoźnik zapewni Ci najniższą cenę na dostawę określonego dnia. W ten sposób Twoja przesyłka do Wielkiej Brytanii - niezależnie od miejsca wysyłki - będzie w atrakcyjnej cenie. Przez internet możesz też wskazać m.in. sposób nadania - to, czy kurier przyjedzie pod określony adres, by odebrać przesyłkę, czy też będzie ona pozostawiona w punkcie nadania. Warto też skorzystać z dodatkowych usług - np. SMS dla odbiorcy i nadawcy. Z kolei firma kurierska UPS zapewnia opcję Express Saver - doręczenie paczki do Wielkiej Brytanii do dwóch dni roboczych w określonych lokalizacjach.

Ile kosztuje przesyłka do Wielkiej Brytanii?

Cennik usług kurierskich z Polski na Wyspy to szczególnie ważna kwestia. Firmy uzależniają ceny zarówno od wymiarów przesyłek, ich ciężaru jak i bieżących planów - w efekcie koszt, jaki wygeneruje kurier do Wielkiej Brytanii może znacząco różnić się w zależności od danej marki. Paczka 25x20x8 cm o skromnej wadze 1 kg kosztować będzie ok. 61 zł z VAT. Jeśli jednak jej waga wzrośnie - przy zachowaniu tych samych wymiarów - do 10 kg, przesyłka wyceniona będzie na przedział 90-100 zł. Popularnym zleceniem na usługi kurierskie do UK są również dostawy kopert - np. zawierających dokumenty firmowe. Ze względu na dużą liczbę firm zarejestrowanych przez Polaków właśnie w Anglii, niewielkie przesyłki to codzienność branży przewozowej. Szybkie doręczenia kopert do Wielkiej Brytanii to ok. 60 zł za jedną przesyłkę. Planujesz nietypowe zlecenie z Polski do jednego z regionów Wielkiej Brytanii? Masz wątpliwości jaki będzie cennik usługi? Skontaktuj się z działem obsługi klienta serwisu KurJerzy.pl - zapewniamy pełne wsparcie w zakresie formalności.

Kurier do Wielkiej Brytanii przez internet

Szybka wycena przesyłki do UK to nie jedyna zaleta, jaką daje Ci KurJerzy.pl. Wysyłka paczki na Wyspy przez nasz serwis odbywa się w pełni przez internet: od analizy ofert przez zlecenie po opłatę. Gdy zlecisz zamówienie na odbiór przesyłki do Wielkiej Brytanii, kurier wskazanej firmy podejmie ją i nada bieg całemu procesowi wysyłki. Drogę i bieżącą lokalizację przesyłki możesz obserwować poprzez tryb śledzenia paczek w serwisie KurJerzy.pl. W ten sposób masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z Twoim zleceniem. Tracking przesyłki do Wielkiej Brytanii nabiera szczególnego znaczenia w kontekście opuszczenia przez nią Unii Europejskiej. W przypadku wątpliwości związanych z tym, jakie procedury są aktualne w kontekście zmian skontaktuj się z działem obsługi serwisu KurJerzy.pl - pomożemy w tym, by Twoja paczka do Wielkiej Brytanii dotarła szybko, tanio, na czas i bezpiecznie.

Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

Grafika

31 stycznia 2020 roku Wielka Brytania oficjalnie przestała być członkiem Unii Europejskiej. W związku z tym zmieniło się wiele kwestii związanych między innymi z opodatkowaniem towarów kupowanych i sprzedawanych na teren tego państwa. Jak w kwestiach fiskalnych może pomóc IOSS? Jak system ma się do przesyłek z Wielkiej Brytanii? Podpowiadamy! czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.