Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wielkiej Brytanii

Paczka do Wielkiej Brytanii

Na terenie Wielkiej Brytanii mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczkę do Wielkiej Brytanii w kilka dni.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Przewoźnik pojawi się po paczkę i przywiezie do Wielkiej Brytanii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Wielkiej Brytanii


Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

UPS połączył się z firmą Freightex Kilka dni temu na swojej stronie firma UPS poinformowała, że przejęła brytyjskie przedsiębiorstwo spedycyjne Freightex. Firma działa w Europie od 2001... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.