Paczka do Wielkiej Brytanii

Paczka do Wielkiej Brytanii

Przesyłki z Polski do Wielkiej Brytanii to wyjątkowy zakres usług, jakie oferują firmy kurierskie. Dokumenty i niewielkie opakowania kopertowe, paczki - skromne, rodzinne jak i większe, z towarami wysyłanymi w ramach e-commerce, a nawet całe palety - spektrum wysyłek do Zjednoczonego Królestwa jest szczególny. UK - skrótu od United Kingdom używa się już powszechnie również wśród Polaków - to jeden z najpopularniejszych kierunków dla firm kurierskich. Zlecenia na przesyłki do Wielkiej Brytanii to efekt zarówno związków rodzinnych jak i ścisłych relacji handlowych między Polską a Wyspami.
1,2 mln Polaków, które - według danych z 2017 r. - zamieszkuje w Wielkiej Brytanii regularnie korzysta z usług przewozowych. Firmy kurierskie zapewniające wysyłkę przesyłek do Wielkiej Brytanii najczęściej dostarczają je do skupisk polonijnych. To nie tylko Londyn - tam mieszka ok. 250 tys. Polaków - ale i do Birmingham, Bradford, Edynburga, Glasgow, Manchesteru czy Peterborough. Przesyłki z Polski do Wielkiej Brytanii to zwykle produkty przekazywane przez rodzinę lub przyjaciół. Niemniej ważny jest tu jednak sektor handlowy.
Polskę i Wielką Brytanię łączą ścisłe relacje sprzedażowe, które dodatkowo pogłębia zaawansowany e-commerce. Mieszkańcy Wysp chętnie dokonują zakupów przez internet w polskich e-sklepach, co opłaca się nawet biorąc pod uwagę koszt i cennik przesyłki towaru do Wielkiej Brytanii.

Jak wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii

Wysyłka paczki - jakiejkolwiek, również o nietypowych rozmiarach - do Wielkiej Brytanii przez KurJerzy.pl jest prosta, szybka i w pełni intuicyjna. Aby sprawdzić ile będzie kosztowała przesyłka do UK wystarczy oszacować jej gabaryty na głównej stronie KurJerzy.pl. Po zaznaczeniu jej charakteru - paczki, koperty lub całej palety - system sam, na podstawie danych od firm kurierskich, zweryfikuje cennik. Pojawi się on tuż po tym, jak podasz wagę, wymiary i miejsce wysyłki paczki do Wielkiej Brytanii.
Szczegółowe informacje obejmujące nadawcę, odbiorcę i opcjonalne usługi należy dodać w drugim etapie zlecenia na usługi kurierskie. Również tam nasz serwis zaprezentuje jakie firmy kurierskie podejmą danego dnia ewentualne przesyłki do Wielkiej Brytanii. Dzięki temu masz pewność, który przewoźnik zapewni Ci najniższą cenę na dostawę określonego dnia. W ten sposób Twoja przesyłka do Wielkiej Brytanii - niezależnie od miejsca wysyłki - będzie w atrakcyjnej cenie.

Przesyłki do Wielkiej Brytanii z KurJerzy.pl

Szybka wycena przesyłki do UK to nie jedyna zaleta, jaką daje Ci KurJerzy.pl. Wysyłka paczki na Wyspy przez nasz serwis odbywa się w pełni przez internet: od analizy ofert przez zlecenie po opłatę. Gdy zlecisz zamówienie na odbiór przesyłki do Wielkiej Brytanii, kurier wskazanej firmy podejmie ją i nada bieg całemu procesowi wysyłki. Drogę i bieżącą lokalizację przesyłki możesz obserwować poprzez tryb śledzenia paczek w serwisie KurJerzy.pl. W ten sposób masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z Twoim zleceniem.

Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

Grafika

UPS połączył się z firmą Freightex Kilka dni temu na swojej stronie firma UPS poinformowała, że przejęła brytyjskie przedsiębiorstwo spedycyjne Freightex. Firma działa w Europie od 2001... czytaj więcej

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.