Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Wielkiej Brytanii

Paczka do Wielkiej Brytanii

Na terenie Wielkiej Brytanii mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Wielkiej Brytanii w kilka dni.

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i doręczy do Wielkiej Brytanii. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Wielkiej Brytanii


Artykuły na blogu powiązane z Wielka Brytania

UPS połączył się z firmą Freightex Kilka dni temu na swojej stronie firma UPS poinformowała, że przejęła brytyjskie przedsiębiorstwo spedycyjne Freightex. Firma działa w Europie od 2001... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.