Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Tunezji

Paczka do Tunezji

Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Tunezji w kilka dni. Na terenie Tunezji znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

Kurier przybędzie po paczkę i przewiezie do Tunezji. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Od wielu lat z bez problemu przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek do Tunezji


Artykuły na blogu powiązane z Tunezja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.