Paczka do Mozambiku

Przesyłki zagraniczne do Mozambiku

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mozambiku
Koperta do Mozambiku
Koperta od:
118.95 zł brutto
Paczka do Mozambiku
Paczka 1kg już od:
189.63 zł brutto

Paczka do Mozambiku na KurJerzy.pl

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.Na terenie Mozambiku są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Mozambiku w kilka dni.Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i dostarczy do Mozambiku. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.

Artykuły na blogu powiązane z Mozambik

Grafika

Paczka do Mozambiku

Paczka do Mozambiku Mozambik to afrykańskie państwo graniczące m.in. z Republiką Południowej Afryki, Tanzanią i Malawi. Najliczniejszą grupą etniczną jest lud Makua, a ponad połowa społeczeństwa jest wyznania chrześcijańskiego. Do 1975 roku była to kolonia portugalska, obecnie jest to niepodległe państwo. Mozambik podzielony został na 11 prowincji: (Cabo Delgado, Gaza, Inhambane, Manica, Maputo (stołeczna), Maputo, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.