Paczka do Mozambiku

Przesyłki zagraniczne do Mozambiku

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mozambiku
Koperta do Mozambiku
Koperta od:
117.58 zł brutto
Paczka do Mozambiku
Paczka 1kg już od:
186.32 zł brutto

Paczka do Mozambiku na KurJerzy.pl

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.Na terenie Mozambiku są liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Mozambiku w kilka dni.W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po towary i przywiezie do Mozambiku. Nie musimy donosić ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Artykuły na blogu powiązane z Mozambik

Grafika

Paczka do Mozambiku

Paczka do Mozambiku Mozambik to afrykańskie państwo graniczące m.in. z Republiką Południowej Afryki, Tanzanią i Malawi. Najliczniejszą grupą etniczną jest lud Makua, a ponad połowa społeczeństwa jest wyznania chrześcijańskiego. Do 1975 roku była to kolonia portugalska, obecnie jest to niepodległe państwo. Mozambik podzielony został na 11 prowincji: (Cabo Delgado, Gaza, Inhambane, Manica, Maputo (stołeczna), Maputo, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.