Paczka do Mozambiku

Przesyłki zagraniczne do Mozambiku

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mozambiku
Koperta do Mozambiku
Koperta od:
129.15 zł brutto
Paczka do Mozambiku
Paczka 1kg już od:
201.23 zł brutto

Paczka do Mozambiku na KurJerzy.pl

Na terenie Mozambiku mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczki do Mozambiku w kilka dni.Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Mozambiku. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Artykuły na blogu powiązane z Mozambik

Grafika

Paczka do Mozambiku

Paczka do Mozambiku Mozambik to afrykańskie państwo graniczące m.in. z Republiką Południowej Afryki, Tanzanią i Malawi. Najliczniejszą grupą etniczną jest lud Makua, a ponad połowa społeczeństwa jest wyznania chrześcijańskiego. Do 1975 roku była to kolonia portugalska, obecnie jest to niepodległe państwo. Mozambik podzielony został na 11 prowincji: (Cabo Delgado, Gaza, Inhambane, Manica, Maputo (stołeczna), Maputo, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.