Paczka do Mozambiku

Przesyłki zagraniczne do Mozambiku

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Mozambiku
Koperta do Mozambiku
Koperta od:
135.57 zł brutto
Paczka do Mozambiku
Paczka 1kg już od:
183.36 zł brutto

Paczka do Mozambiku na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i doręczy do Mozambiku. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.Poprzez kuriera przywieziemy paczki do Mozambiku w kilka dni. Na terenie Mozambiku są liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Artykuły na blogu powiązane z Mozambik

Grafika

Paczka do Mozambiku

Paczka do Mozambiku Mozambik to afrykańskie państwo graniczące m.in. z Republiką Południowej Afryki, Tanzanią i Malawi. Najliczniejszą grupą etniczną jest lud Makua, a ponad połowa społeczeństwa jest wyznania chrześcijańskiego. Do 1975 roku była to kolonia portugalska, obecnie jest to niepodległe państwo. Mozambik podzielony został na 11 prowincji: (Cabo Delgado, Gaza, Inhambane, Manica, Maputo (stołeczna), Maputo, … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.