Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Tajlandii

Paczka do Tajlandii

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Tajlandii. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do Tajlandii w kilka dni. Na terenie Tajlandii znajdują się liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Tajlandii


Artykuły na blogu powiązane z Tajlandia

Paczka do Tajlandii

Paczka do Tajlandii Tajlandia (dawniej Syjam) to azjatyckie państwo nizinne znajdujące się na Półwyspie Indochińskim. Aż 93% społeczeństwa wyznaje buddyzm. Językiem urzędowym jest tajski.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.