Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Tajlandii

Paczka do Tajlandii

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Tajlandii znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczkę do Tajlandii w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy przynosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po przesyłkę i dostarczy do Tajlandii. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Tajlandii


Artykuły na blogu powiązane z Tajlandia

Paczka do Tajlandii

Paczka do Tajlandii Tajlandia (dawniej Syjam) to azjatyckie państwo nizinne znajdujące się na Półwyspie Indochińskim. Aż 93% społeczeństwa wyznaje buddyzm. Językiem urzędowym jest tajski.... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.