Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Bahamów

Paczka do Bahamów

Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Bahamów w kilka dni. Na terenie Bahamów są liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Kurier pojawi się po towary i przywiezie do Bahamów. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Bahamów


Artykuły na blogu powiązane z Bahama Wyspy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.