Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Bahamów

Paczka do Bahamów

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i przywiezie do Bahamów.

Od wielu lat z powodzeniem przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Na terenie Bahamów znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Bahamów w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Bahamów


Artykuły na blogu powiązane z Bahama Wyspy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.