Paczka do Gibraltaru

Paczka do Gibraltaru na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Gibraltaru są liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Gibraltaru w kilka dni.

Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do Gibraltaru. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.


Zobacz cennik przesyłek do Gibraltaru


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.