Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Rosji

Paczka do Rosji

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Rosji w kilka dni. Na terenie Rosji są liczne centra dystrybucyjne przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do Rosji. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Rosji


Artykuły na blogu powiązane z Rosja

Paczka do Rosji

Paczka do Rosji Jednym z najpotężniejszych państw w Europie, jak i na świecie jest Rosja. To wielkie mocarstwo, które ze względu na położenie i zasoby w surowce naturalne, stało się... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.