Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Rosji

Paczka do Rosji

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie.

Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do Rosji w kilka dni. Na terenie Rosji znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Przewoźnik pojawi się po towary i dostarczy do Rosji. Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.


Zobacz cennik przesyłek do Rosji


Artykuły na blogu powiązane z Rosja

Paczka do Rosji

Paczka do Rosji Jednym z najpotężniejszych państw w Europie, jak i na świecie jest Rosja. To wielkie mocarstwo, które ze względu na położenie i zasoby w surowce naturalne, stało się... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.