Paczka do Polski

Paczka do Polski na KurJerzy.pl

Na terenie Polski znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Polski w kilka dni.

Kurier przyjedzie po przesyłkę i przywiezie do Polski. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie.


Zobacz cennik przesyłek do Polski


Artykuły na blogu powiązane z Polska

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.