Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Polski

Paczka do Polski

Na terenie Polski mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy paczkę do Polski w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przyjedzie po towary i przewiezie do Polski.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek do Polski


Artykuły na blogu powiązane z Polska

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.