Paczka do Polski

Paczka do Polski na KurJerzy.pl

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Polski są liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy przesyłkę do Polski w kilka dni.

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przybędzie po towary i przywiezie do Polski.


Zobacz cennik przesyłek do Polski


Artykuły na blogu powiązane z Polska

Grafika
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.