Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Polski

Paczka do Polski

Nie musimy dźwigać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przewiezie do Polski.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy przesyłki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę do Polski w kilka dni. Na terenie Polski znajdują się liczne centra dystrybucyjne firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Polski


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.