Paczka do Polski

Paczka do Polski na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po paczkę i przewiezie do Polski. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy.

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie.

Poprzez kuriera dowieziemy paczki do Polski w kilka dni. Na terenie Polski znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do Polski


Artykuły na blogu powiązane z Polska

Grafika

Zakupy w internecie w Polsce stają się coraz popularniejsze. Jeśli spełnią się prognozy analityków, w ciągu kilku lat standardowy Kowalski – lub Malinowski czy po prostu symboliczny Nowak – przeznaczy na nie ponad sto dolarów więcej. Raport Admitad Report pokazuje, jak bardzo e-commerce, czy – spolszczając – e-zakupy trafiły w polską mentalność. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.