Śledzenie przesyłki GEIS

Sprawdź aktualny status przesyłki GEIS

Śledzenie przesyłki GEIS

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki GEIS

  Lokalizacja przesyłki w Geis możliwa jest od 2017 r. Niemiecka firma logistyczna, wcześniej kojarzona w Polsce z marką K-ex, to jeden z największych operatorów działających w kraju. Korzysta m.in. z centralnej sortowni pod Strykowem - to jedno z najnowocześniejszych centrów w Polsce. Geis przystosował wspomnianą sortownię do obsługi aż 16 tys. paczek na godzinę. Weryfikacja bieżącego statusu przesyłki w Geis sprawdza się zarówno do monitorowania jej aktualnej lokalizacji jak i czasu doręczenia.

 • Jak śledzić paczki w GEIS?

  Śledzenie przesyłki w Geis możliwe jest dzięki indywidualnemu numerowi nadanemu paczce w momencie jej przyjęcia. Podczas każdej kolejnej operacji w procesie dostarczenia, zostaje on zeskanowany. W ten sposób, poprzez numer nadania, do systemu Geis trafiają precyzyjne informacje o godzinie kolejnych etapów dostawy. Firma kurierska upublicznia te informacje zarówno we własnym serwisie jak i poprzez Serwis KurJerzy.pl.


  Aby sprawdzić lokalizację i status przesyłki w Geis wystarczy wpisać wygenerowany numer przesyłki. Dzięki niemu można w 24-godzinnym trybie on-line sprawdzić, na jakim etapie dostawy znajduje się wysłana paczka. Śledzenie przesyłki możliwe jest zarówno w przypadku klientów detalicznych jak i hurtowych.

 • Tracking przesyłki GEIS - ważne informacje

   Monitorowanie paczki w Geis daje pełną kontrolę nad terminami dostawy. Bieżące informacje pozwalają m.in. na dostosowanie dnia odbioru do lokalizacji paczki. Firma kurierska Geis doręcza paczki zwykle następnego dnia roboczego po ich przekazaniu do transportu na terenie Polski. Monitorowanie położenia przesyłki pozwala oszacować np. czas dostawy do odbiorcy. Odbywa się to na podstawie lokalizacji kuriera względem centralnego miejsca przeładunku - systemu HUB stosowanego przez Geis.


   Firma zwraca uwagę na kwestię opakowania. Prawidłowe przygotowanie przesyłki umożliwia szybszą dostawę, a co za tym idzie: śledzenie przesyłki bez obaw o oczekiwany czas doręczenia. Geis zakłada, że paczki nie powinny przekraczać wymiarów 80x60x180cm oraz sumy wymiarów 260cm.

Najnowsze artykuły dotyczące: kurier GEIS

Grafika

K-EX i Grupa Geis

K-EX i Grupa Geis Po przejęciu firmy K-EX w 2015 roku oraz ET Logistik, rozpoczął się etap zmian w Grupie Geis. Teraz proces ten już dobiega końca, a od marca według informacji, wszystkie spółki Geis będą działać pod jednym znakiem towarowym. Ma to być informacja dla klientów, że te same standardy co w Niemieckich i … czytaj więcej


Grafika

Historia K-EX

Historia K-EX To jedna z najmłodszych firm kurierskich w Polsce. Została utworzona w marcu 2010 roku po podziale spółki Kolporter. W tym czasie powstały również: Kolporter DP, Kolporter eBiznes, Kolporter Nieruchomości. Początkowa nazwa była korzystna dla debiutujących na rynku spółek. z czasem przedstawiciele firmy zdecydowali o zmianie. Tym sposobem w sierpniu tego samego roku przekształcono … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.