Punkt Poczta Polska Szklarka Przygodzicka 29 Szklarka Przygodzicka PP52703
Poczta Polska Szklarka Przygodzicka PP52703
Kod pocztowy: | 63-500 |
Ulica: | Szklarka Przygodzicka 29 |
Miejscowość: | Szklarka Przygodzicka |
Telefon: | 627307794 |
Poniedziałek: | 08:00-13:30 |
Wtorek: | 08:00-13:30 |
Środa: | 08:00-13:30 |
Czwartek: | 08:00-13:30 |
Piątek: | 08:00-13:30 |
Sobota: | placówkanieczynna |
Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Szklarka Przygodzicka PP52703
Od tego czasu jej usługi od zawsze są usprawniane. Na poczcie można nadawać oraz odbierać listy i paczki. Poczta otwarta jest dla petentów w dni robocze oraz niekiedy w soboty. Przesyłki dostarczane są przeważnie do rąk własnych lub do placówki położonej najbliższej. Wachlarz usług jest rozwijany o nowe rodzaje. Każda z placówek obsługiwana jest przez listonoszy, którzy dają paczki do rąk odbiorcy.
Budynek poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć. city to miejscowość położona w dobrze skomunikowanej części kraju, dzięki temu paczki zawsze docierają na czas. Poczta Polska ma bez liku swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na mniejszych terenach.
Poczta zmaga się z wieloma powikłaniami od wielu lat. Poczta Polska ma wielowiekową historię, która sięga XIV wieku. Znaczna część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej za jej pośrednictwem ślemy kartki o niewielkiej wadze. Stara się podołać coraz to pionierskim procedurami obsługi.