Punkt Poczta Polska Ul. Emilii Plater 15 Lok. 2c Suwałki PP49907
Poczta Polska Suwałki PP49907
| Kod pocztowy: | 16-400 |
| Ulica: | Ul. Emilii Plater 15 Lok. 2c |
| Miejscowość: | Suwałki |
| Telefon: | 875653080 |
| Poniedziałek: | 12:30-19:30 |
| Wtorek: | 12:30-19:30 |
| Środa: | 12:30-19:30 |
| Czwartek: | 12:30-19:30 |
| Piątek: | 12:30-19:30 |
| Sobota: | placówkanieczynna |
| Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Suwałki PP49907
Poczta Polska ma bez liku swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na niewielkich terenach. Oddział poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć. city to miejscowość położona w dobrze skomunikowanej części Polski, dzięki temu przesyłki zawsze docierają na czas.
Poczta Polska ma bogatą przeszłość, która sięga XIV wieku. Poczta zmaga się z wieloma szkopułami od wielu lat. Stara się dorównać coraz to odkrywczym sposobami obsługi. Istotna część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej poprzez urzędy pocztowe listy o skromnej wadze.
Wachlarz usług jest rozwijany o nowe rodzaje. Przesyłki dostarczane są najczęściej do rąk własnych lub do placówki położonej blisko. Od tego czasu jej usługi każdorazowo są udoskonalane. Każda z placówek obsługiwana jest przez pracowników, którzy oddają paczki do rąk odbiorcy. Na poczcie można wysyłać oraz pobierać listy i paczki. Poczta otwarta jest dla interesantów w dni robocze oraz nieraz w soboty.