Punkt Poczta Polska Ul. Joachima Lelewela 8 Słupsk PP50352
Poczta Polska Słupsk PP50352
Kod pocztowy: | 76-200 |
Ulica: | Ul. Joachima Lelewela 8 |
Miejscowość: | Słupsk |
Telefon: | 598410274 |
Poniedziałek: | 11:00-18:00 |
Wtorek: | 11:00-18:00 |
Środa: | 11:00-18:00 |
Czwartek: | 11:00-18:00 |
Piątek: | 11:00-18:00 |
Sobota: | placówkanieczynna |
Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Słupsk PP50352
city to miejscowość znajdująca się w dobrze skomunikowanej części kraju, dzięki temu przesyłki zawsze docierają na czas. Poczta Polska ma mnóstwo swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na niewielkich obszarach wiejskich. Budynek poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć.
Poczta otwarta jest dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku oraz czasami w soboty. Wachlarz usług jest poszerzany o nowe rodzaje. Każda z placówek obsługiwana jest przez pracowników, którzy przekazują paczki do rąk odbiorcy. Przesyłki dostarczane są najczęściej do rąk własnych lub do placówki położonej obok. Na poczcie można posyłać oraz pobierać listy i paczki. Od tego czasu jej usługi wiecznie są usprawniane.
Spora część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej poprzez urzędy pocztowe posyłamy o małej wadze. Poczta zmaga się z wieloma przeciwnościami od wielu lat. Stara się poradzić sobie coraz to odkrywczym sposobami obsługi. Poczta Polska ma wielowiekową historię, która sięga XIV wieku.