Punkt Poczta Polska Aleja Jana Pawła Ii 4 Ostrołęka PP48337
Poczta Polska Ostrołęka PP48337
| Kod pocztowy: | 07-410 |
| Ulica: | Aleja Jana Pawła Ii 4 |
| Miejscowość: | Ostrołęka |
| Telefon: | 297605774 |
| Poniedziałek: | 08:00-19:00 |
| Wtorek: | 08:00-19:00 |
| Środa: | 08:00-19:00 |
| Czwartek: | 08:00-19:00 |
| Piątek: | 08:00-19:00 |
| Sobota: | 08:00-19:00 |
| Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Ostrołęka PP48337
Od tego czasu jej usługi nieustannie są usprawniane. Wachlarz usług jest rozwijany o nowe rodzaje. Przesyłki dostarczane są zazwyczaj do rąk własnych lub do placówki położonej niedaleko. Każda z placówek obsługiwana jest przez listonoszy, którzy przekazują paczki do rąk odbiorcy. Poczta otwarta jest dla interesantów od poniedziałku do piątku oraz sporadycznie w soboty. Na poczcie można przesyłać oraz przyjmować listy i paczki.
Poczta Polska ma długą historię, która sięga XIV wieku. Stara się dotrzymać pola coraz to odkrywczym sposobami obsługi. Poczta zmaga się z wieloma tarapatami od wielu lat. Spora część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej poprzez urzędy pocztowe nadajemy o drobnej wadze.
city to miejscowość położona w dobrze skomunikowanej części Polski, dzięki temu przesyłki zawsze docierają w terminie. Poczta Polska ma niemało swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na niedużych terenach. Oddział poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć.