Punkt Poczta Polska Ul. Księdza Kardynała Augusta Hlonda 4 Mysłowice PP50900

POCZTA Polska

Poczta Polska Mysłowice PP50900

Kod pocztowy: 41-400
Ulica: Ul. Księdza Kardynała Augusta Hlonda 4
Miejscowość: Mysłowice
Telefon: 22222972225518
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00-15:00
Wtorek: 08:00-15:00
Środa: 11:00-18:00
Czwartek: 11:00-18:00
Piątek: 11:00-18:00
Sobota: placówkanieczynna
Niedziela: nieczynne

Poczta Polska Mysłowice PP50900

Pokaźna część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej za jej pośrednictwem nadajemy o niedużej wadze. Stara się doścignąć coraz to nietradycyjnym procedurami obsługi. Poczta zmaga się z wieloma tarapatami od wielu lat. Poczta Polska ma bogatą historię, która sięga XIV wieku.

city to miejscowość znajdująca się w dobrze skomunikowanej części Polski, dzięki temu paczki zawsze docierają w terminie. Poczta Polska ma niemało swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na niewielkich terenach. Oddział poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć.

Poczta otwarta jest dla zainteresowanych w dni robocze oraz niekiedy w soboty. Przesyłki dostarczane są z reguły do rąk własnych lub do placówki położonej najbliższej. Od tego czasu jej usługi ciągle są udoskonalane. Każda z placówek obsługiwana jest przez pracowników, którzy przynoszą paczki do rąk odbiorcy. Na poczcie można wysyłać oraz odbierać listy i paczki. Wachlarz usług jest uzupełniany o nowe rodzaje.

Wyznacz trase na mapie
Wyszukaj punkt kurierski Poczta Polska
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Y Z


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.