Punkt Poczta Polska Ul. Księcia Janusza I 1 Łomża PP49810

POCZTA Polska

Poczta Polska Łomża PP49810

Kod pocztowy: 18-400
Ulica: Ul. Księcia Janusza I 1
Miejscowość: Łomża
Telefon: 862183144
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00-20:00
Wtorek: 08:00-20:00
Środa: 08:00-20:00
Czwartek: 08:00-20:00
Piątek: 08:00-20:00
Sobota: placówkanieczynna
Niedziela: nieczynne

Poczta Polska Łomża PP49810

Wachlarz usług jest rozwijany o nowe rodzaje. Poczta otwarta jest dla petentów w dni robocze oraz niekiedy w soboty. Od tego czasu jej usługi nieustannie są udoskonalane. Każda z placówek obsługiwana jest przez listonoszy, którzy dają paczki do rąk odbiorcy. Na poczcie można wysyłać oraz przyjmować listy i paczki. Przesyłki dostarczane są często do rąk własnych lub do placówki położonej w pobliżu.

Filia poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć. Poczta Polska ma wiele swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na mniejszych terenach. city to miejscowość mieszcząca się w dobrze skomunikowanej części Polski, dzięki temu przesyłki zawsze docierają na czas.

Znaczna część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej za jej pośrednictwem wysyłamy o filigranowej wadze. Stara się dotrzymać kroku coraz to odkrywczym sposobami obsługi. Poczta zmaga się z wieloma trudnościami od wielu lat. Poczta Polska ma bogatą przeszłość, która sięga XIV wieku.

Wyznacz trase na mapie
Wyszukaj punkt kurierski Poczta Polska
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Y Z


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.