Punkt Poczta Polska Ul. Andrzeja Niemojewskiego 25 Łódź PP47183
Poczta Polska Łódź PP47183
| Kod pocztowy: | 90-001 |
| Ulica: | Ul. Andrzeja Niemojewskiego 25 |
| Miejscowość: | Łódź |
| Telefon: | 426564192 |
| Poniedziałek: | 09:00-20:00 |
| Wtorek: | 09:00-20:00 |
| Środa: | 09:00-20:00 |
| Czwartek: | 09:00-20:00 |
| Piątek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | placówkanieczynna |
| Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Łódź PP47183
Poczta Polska ma najwięcej swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na niedużych obszarach wiejskich. city to miejscowość usytuowana w dobrze skomunikowanej części Polski, dzięki temu paczki zawsze docierają w terminie. Placówka poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć.
Wachlarz usług jest rozwijany o nowe rodzaje. Od tego czasu jej usługi każdorazowo są optymalizowane. Poczta otwarta jest dla zainteresowanych w dni robocze oraz nieraz w soboty. Przesyłki dostarczane są z reguły do rąk własnych lub do placówki położonej w pobliżu. Na poczcie można wysyłać oraz pobierać listy i paczki. Każda z placówek obsługiwana jest przez listonoszy, którzy oddają paczki do rąk odbiorcy.
Znaczna część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej za jej pośrednictwem posyłamy o niedużej wadze. Poczta zmaga się z wieloma komplikacjami od wielu lat. Stara się poradzić sobie coraz to nowatorskim sposobami obsługi. Poczta Polska ma długą historię, która sięga XIV wieku.