Punkt Poczta Polska Ul. Aleksandrowska 149 Łódź PP47140
Poczta Polska Łódź PP47140
| Kod pocztowy: | 90-001 |
| Ulica: | Ul. Aleksandrowska 149 |
| Miejscowość: | Łódź |
| Telefon: | 426405272 |
| Poniedziałek: | 08:00-20:00 |
| Wtorek: | 08:00-20:00 |
| Środa: | 08:00-20:00 |
| Czwartek: | 08:00-20:00 |
| Piątek: | 08:00-20:00 |
| Sobota: | placówkanieczynna |
| Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Łódź PP47140
Poczta Polska ma co niemiara swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na mniejszych terenach. city to miejscowość mieszcząca się w dobrze skomunikowanej części kraju, dzięki temu paczki zawsze docierają w terminie. Placówka poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć.
Pokaźna część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej poprzez urzędy pocztowe wysyłamy o niedużej wadze. Poczta zmaga się z wieloma powikłaniami od wielu lat. Poczta Polska ma długą historię, która sięga XIV wieku. Stara się dotrzymać placu coraz to nowatorskim sposobami obsługi.
Przesyłki dostarczane są najczęściej do rąk własnych lub do placówki położonej najbliższej. Poczta otwarta jest dla klientów od poniedziałku do piątku oraz niekiedy w soboty. Od tego czasu jej usługi ciągle są udoskonalane. Każda z placówek obsługiwana jest przez listonoszy, którzy oddają paczki do rąk odbiorcy. Na poczcie można wysyłać oraz odbierać listy i paczki. Wachlarz usług jest rozwijany o nowe rodzaje.