Punkt Poczta Polska Ul. Bednarska 1 Goraj PP46207
Poczta Polska Goraj PP46207
Kod pocztowy: | 23-450 |
Ulica: | Ul. Bednarska 1 |
Miejscowość: | Goraj |
Telefon: | 846858030 |
Poniedziałek: | 08:00-15:00 |
Wtorek: | 08:00-15:00 |
Środa: | 08:00-15:00 |
Czwartek: | 08:00-15:00 |
Piątek: | 08:00-15:00 |
Sobota: | placówkanieczynna |
Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Goraj PP46207
Poczta zmaga się z wieloma komplikacjami od wielu lat. Pokaźna część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej poprzez urzędy pocztowe listy o niewielkiej wadze. Stara się dotrzymać pola coraz to innowacyjnym sposobami obsługi. Poczta Polska ma długą przeszłość, która sięga XIV wieku.
Każda z placówek obsługiwana jest przez pracowników, którzy dają paczki do rąk odbiorcy. Poczta otwarta jest dla petentów od poniedziałku do piątku oraz sporadycznie w soboty. Przesyłki dostarczane są przeważnie do rąk własnych lub do placówki położonej niedaleko. Na poczcie można wysyłać oraz odbierać listy i paczki. Od tego czasu jej usługi wiecznie są optymalizowane. Wachlarz usług jest uzupełniany o nowe rodzaje.
Poczta Polska ma wiele swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na mniejszych terenach. city to miejscowość mieszcząca się w dobrze skomunikowanej części kraju, dzięki temu przesyłki zawsze docierają w terminie. Placówka poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć.