Punkt Poczta Polska Ul. Tadeusza Kościuszki 2 Długosiodło PP48070
Poczta Polska Długosiodło PP48070
| Kod pocztowy: | 07-210 |
| Ulica: | Ul. Tadeusza Kościuszki 2 |
| Miejscowość: | Długosiodło |
| Telefon: | 297412598 |
| Poniedziałek: | 08:00-15:00 |
| Wtorek: | 08:00-15:00 |
| Środa: | 08:00-15:00 |
| Czwartek: | 08:00-15:00 |
| Piątek: | 08:00-15:00 |
| Sobota: | placówkanieczynna |
| Niedziela: | nieczynne |
Poczta Polska Długosiodło PP48070
Poczta Polska ma mnóstwo swoich oddziałów zarówno w dużych miastach jak i na niewielkich terenach. Budynek poczty znajduje się blisko głównej ulicy, także zawsze łatwo go odnaleźć. city to miejscowość znajdująca się w dobrze skomunikowanej części kraju, dzięki temu przesyłki zawsze docierają na czas.
Poczta zmaga się z wieloma przeciwnościami od wielu lat. Spora część mieszkańców kraju jest klientami Poczty Polskiej, najczęściej za jej pośrednictwem nadajemy o niewielkiej wadze. Stara się dotrzymać placu coraz to nowatorskim procedurami obsługi. Poczta Polska ma bogatą historię, która sięga XIV wieku.
Od tego czasu jej usługi stale są udoskonalane. Przesyłki dostarczane są przeważnie do rąk własnych lub do placówki położonej blisko. Na poczcie można nadawać oraz pobierać listy i paczki. Wachlarz usług jest uzupełniany o nowe rodzaje. Poczta otwarta jest dla petentów w dni robocze oraz niekiedy w soboty. Każda z placówek obsługiwana jest przez pracowników, którzy dostarczają paczki do rąk odbiorcy.