Śledzenie paczki w RUCHu

Sprawdź aktualny status paczki w RUCHu

Śledzenie paczki w RUCHu

Sprawdź status przesyłki innych przewoźników

Najczęściej zadawane pytania

 • Śledzenie przesyłki - Paczka w RUCH-u

  Sprawdzenie statusu przesyłki Paczka w RUCH-u to rozwiązanie wybierane zarówno przez podmioty zapewniające sprzedaż przez internet jak i klientów detalicznych. Niewątpliwie Paczka w RUCH-u to ciekawe rozwiązanie np. dla branży e-commerce. Sklepy internetowe mogą zapewnić dostawę przesyłki do świetnie zlokalizowanych miejsc objętych siecią RUCH. Nie są to już - jak w przeszłości - charakterystyczne kioski. Paczka w RUCH-u trafia do saloników prasowych znajdujących się zazwyczaj w ciągach komunikacyjnych przy dużych osiedlach. Daje to swobodne możliwości odbioru przesyłek nadawanych np. w ramach Allegro Smart.


  Śledzenie paczki obsługiwanej w sieci RUCH pozwala na szybką weryfikację jej położenia - bieżące informacje o lokalizacji są przydatne np. w kontekście planowania dnia. Sprawdzając, czy paczka jest już w danym punkcie RUCH-u pozwoli Ci ustalić dogodny termin jej odbioru w ustalonym punkcie.

 • Jak śledzić paczki w RUCH-u?

  Sprawdzenie lokalizacji przesyłki nadawanej w ramach opcji Paczka w Ruchu możliwe jest przez internet w każdej chwili. Analiza położenia obejmuje wszystkie 3,4 tys. punktów odbioru w Polsce. Śledzenie przesyłki odbywa się bardzo intuicyjnie - służy do tego numer listu przewozowego. Po wpisaniu danych, które generowane są przy nadaniu Twojej Paczki w Ruchu (numer przesyłki) otrzymasz dostęp do wszystkich informacji. Automat sam - na podstawie zapisywanych statusów obsługi zlecenia - wskaże gdzie znajduje się przesyłka. W ten sposób oszacujesz, czy do miejsca odbioru dotrze np. tego samego dnia czy dopiero w kolejnym. Ważne, by numer wpisywany w systemie KurJerzy.pl nie miał spacji czy znaków specjalnych - musi idealnie odpowiadać danym, które zapisano przy zleceniu Paczki w RUCH-u.


 • Każda paczka na kolejnych etapach drogi otrzymuje własny status. Co oznaczają poszczególne informacje od RUCH-u?

   Paczka w drodze do magazynu centralnego

   To status informujący o pierwszym etapie dostawy przesyłki. Kurier odebrał paczkę z punktu nadawcy. Została ona skierowana do magazynu centralnego. Tam przesyłki są sortowane, a następnie wysłane do właściwych magazynów lokalnych.


   Paczka w sortowni regionalnej

   Już niewiele brakuje, by przesyłka trafiła do ostatecznego odbiorcy. Została przewieziona z magazynu centralnego do lokalnej sortowni, gdzie m.in. jeszcze raz zostanie zweryfikowana pod kątem właściwej lokalizacji.


   Paczka w transporcie do Nadawcy

   Przesyłka została ostatecznie skierowana tam, gdzie odebrać ma ją upoważniona osoba wskazana w liście przewozowym.


Najnowsze artykuły dotyczące: paczka w RUCHu

Grafika

Paczka w RUCHu - nowa usługa przez internet

Paczka w RUCHu to opcja idealna dla osób, które chcą odbierać przesyłki w popularnych miejscach miast - ciągach komunikacyjnych, mini centrach handlowych czy na popularnych deptakach. Odbiór paczki w jednym z punktów sieci RUCH to wygoda, szybkość oraz minimalizacja formalności. Od jesieni usługi Paczki w RUCH-u zapewnia również serwis KurJerzy.pl. czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.