Brytyjski DPD dołącza do grona przewoźników KurJerzy.pl


DPD Wielka Brytania
DPD Wielka Brytania

Rozszerzamy grono firm przewozowych specjalizujących się w obsłudze zamówień na linii Wielka Brytania – Polska. Współpraca z brytyjskim oddziałem DPD sprawia, że zapewniamy realne korzyści – od jednolitej stawki do 30 kg i atrakcyjnego cennika po oczekiwane rozszerzenie gabarytów przesyłek.

Powiększenie oferty KurJerzy.pl o możliwości, jakie daje brytyjski oddział DPD sprawia że, dostawa przesyłek z Wysp do Polski jest szybsza i tańsza. Za pośrednictwem naszego serwisu usług kurierskich zlecenie paczki z Wielkiej Brytanii nad Wisłę odbywa się na każdym kroku przez internet. Obejmuje to zarówno złożenie zamówienia jak i wycenę paczki z Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii Północnej do Polski po opłatę za realizację przesyłki kurierskiej.

Dlaczego warto skorzystać z usług DPD?

Dostawa między Wielką Brytanią a Polską w przypadku DPD została zminimalizowana pod względem formalności. Przesyłki o wadze do 30 kg mają jednolitą stawkę; mimo jej uśrednienia należy do najlepszych aktualnie na rynku. Dodatkowo, co szczególnie ważne, cennik usługi kurierskiej z Wielkiej Brytanii do Polski w przypadku DPD obejmuje wszelkie koszty dodatkowe. Zawiera zarówno opłaty paliwowe jak i drogowe. Klient otrzymuje więc kompleksową cenę za przesyłki kurierskie na trasie Wielka Brytania – Polska. Dodatkową korzyścią jest możliwość taniego ubezpieczenia paczki – do 2 tys. zł za ok. 52 zł brutto.
DPD zapewnia rozwiązanie, które jest szczególnie wartościowe w przypadku osób przesyłających między Wyspami a Polską towary niestandardowe. Maksymalna długość paczki wynosi 175 cm.

Usługi realizowane przez brytyjski DPD dotyczą wyłącznie przesyłek z Wysp Brytyjskich do Polski. Zakres nie obsługuje paczek eksportowanych na teren Zjednoczonego Królestwa. Stąd oferta DPD widoczna jest w cenniku oraz formularzu zamówień jedynie po wybraniu kierunku z UK do PL.

DPD – wiodąca marka kurierska

DPD to jeden z wiodących przewoźników w Wielkiej Brytanii. Korzysta m.in. z rozległej sieci na Wyspach oraz Europie kontynentalnej, a także usługi Air Express dla pozostałych rejonów świata. Dynamic Parcel Distribution należy w większości do francuskiego holdingu GeoPost.