Przesyłki zagraniczne – paczka do Szkocji


Przesyłki zagraniczne – paczka do Szkocji
Przesyłki zagraniczne – paczka do Szkocji

Przesyłki zagraniczne – paczka do Szkocji

Do tego państwa bez żadnych problemów dostarczymy przesyłki zagraniczne z Polski. Możemy nadać paczkę kurierem i będzie to najwygodniejsze rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia na stronie KurJerzy.pl, kurier przyjedzie do naszego domu po paczkę, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Z usługi tej mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Możemy mieć pewność, że paczka do Szkocji zostanie dostarczona terminowo i w odpowiednim stanie.

Tajemniczy Edynburg z licznymi zagadkami, piękne ukształtowanie terenu i moc miejsc do zwiedzania przyciąga do Szkocji turystów z całego świata. Jest to jeden z piękniejszych krajów. Państwo to posiada swój własny kościół o nazwie Kościół Szkocji, który jednocześnie stał się w 1560 roku Kościołem państwowym. Ciekawostką jest to, że charakterystycznym dla Szkocji kwiatem jest popłoch pospolity. Znajdziemy go m.in. na szkockich strojach i pamiątkach, na budynkach, a także odznaczeniu Szkocji – Orderze Ostu (najwyższe odznaczenie w kraju).

Kod pocztowy
Kod pocztowy do Szkocji składa się z czterech lub trzech znaków. Są to dwie drukowane litery i dwie cyfry lub dwie drukowane cyfry i jedna liczba Przykłady:

  • AB24 Aberdeen
  • AB52 Insch
  • DD1 Dundee
  • DD7 Carnoustie

Czego nie można wwozić?
Na stronach firm kurierskich znajduje się lista towarów zakazanych w transporcie. Zawiera ona m.in. artykuły szybko psujące się, antyki, alkohol, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny, więcej na: Przedmioty zabronione. Znajdujących się na tej liście produktów żadna firma nie zgodzi się przewieźć standardowym transportem ze względu na niebezpieczeństwo, jakie jest z tym związane. Uszkodzenie paczki, która zawierałaby któryś z tych przedmiotów, mogłoby doprowadzić na przykład do uszkodzenia pozostałych przesyłek. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Szkocja jako część Wielkiej Brytanii należy do Unii Europejskiej, dlatego nie musimy martwić się odprawą celną, wysyłając paczkę do tego kraju.

Co najczęściej jest wysyłane?

Do Szkocji z Polski przewozi się:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny
  • Komputery

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Szkocji.