Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii


Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii
Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii

Przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii

Szwajcaria wielu zachwyca swoimi niezwykłymi, górzystymi terenami. Szczególnie znane są Alpy, w które wielu turystów przyjeżdża w zimowym sezonie, aby poszusować na pięknych stokach narciarskich. Na terenie tego państwa znajduje się również wiele jezior, które mają bardzo duże znaczenie dla ukształtowania tego obszaru. Największym jest Jezioro Genewskie.

Jeśli chcemy, aby paczka do Szwajcarii trafiła bez żadnych problemów, należy skorzystać z usług kurierskich. Po złożeniu zamówienia na stronie KurJerzy.pl telefonicznie lub przez formularz, pracownik firmy UPS przyjedzie po paczkę, zabierze ją i dostarczy pod wskazany adres. Możemy mieć pewność, że przesyłki zagraniczne zostaną dostarczone terminowo i bez żadnych problemów. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw.

Szwajcaria w wyobraźni wielu ludzi słynie przede wszystkim z zegarków i banków, które działają w niezawodny sposób. Fanom sportu znana jest za sprawą Simona Ammana, 4-krotnego złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich w skokach narciarskich. Obowiązującym językiem w tym państwie jest język niemiecki, którym posługuje się ponad 70% społeczeństwa. Popularny jest również język francuski oraz włoski.

Kod pocztowy
Kod pocztowy do Szwajcarii składa się z czterech cyfr. Przykładem są:

  • 8355 Adorf
  • 3855 Axalp

Czego nie należy wwozić?
Lista towarów zakazanych w transporcie, z jaką może zapoznać się na stronach firm kurierskich, jasno określa, jakich towarów nie należy przewozić przesyłką kurierską: Przedmioty zabronione. Warto się z nią zapoznać, zanim przygotujemy paczkę do wysyłki. Zawiera ona m.in. artykuły szybko psujące się, antyki, alkohol, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?
Do Szwajcarii z Polski najczęściej przewozi się:

  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny
  • Odzież
  • Komputery

Aby nadać paczkę do Szwajcarii, należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Szwajcarii.