Przesyłki zagraniczne – paczka do Nowej Zelandii


Przesyłki zagraniczne – paczka do Nowej Zelandii
Przesyłki zagraniczne – paczka do Nowej Zelandii

Przesyłki zagraniczne – paczka do Nowej Zelandii

Nowa Zelandia w języku Maori, którym posługują się Maorysi, rdzenna ludność Nowej Zelandii nazywana jest Krajem Długiej Białej Chmury. Znajduje się na południowo-zachodnim Pacyfiku. Głową tego państwa jest Elżbieta II, ponieważ jest to jedna z kolonii brytyjskich. Ustrój, jaki tu panuje to monarchia konstytucyjna.

Nowa Zelandia, pomimo, że jest oddalona o tysiące kilometrów od Polski, może przyjmować paczki pochodzące z naszego kraju. Bez żadnych problemów paczka do Nowej Zelandii zostanie dostarczona z Polski. Wszystko dzięki dobrze rozwiniętym usługom kurierskim. Świadczone są one zarówno w stosunku do osób prywatnych, jak i firm. W związku z tym, każdy będzie mógł z takiej usługi skorzystać. Wystarczy złożyć zamówienie przez telefon lub wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl. Kurier przyjedzie pod wskazany adres po paczkę i dostarczy ją bez większych problemów do odbiorcy. Dzięki temu, przesyłki zagraniczne będą mogły zostać zrealizowane w jak najlepszy sposób.

Kody pocztowe
Kod do Nowej Zelandii składa się z czterech cyfr. Przykładem jest:

  • 0148 Woodhill
  • 0200 Opua

Czego nie można wysyłać?
Istnieje lista towarów zakazanych w transporcie, z którą można zapoznać się na stronach firm kurierskich. Znajdują się na niej towary niebezpieczne, których nie zgodzi się przewieźć kurier standardowym transportem. Zawiera ona m.in. artykuły szybko psujące się, antyki, alkohol, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Mogłoby to stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzi, jak i dla środowiska. Warto z tą listą dokładnie się zapoznać, aby nie włożyć do paczki czegoś, co nie może być przesyłane. W takiej sytuacji paczka nie będzie mogła zostać nadana.

Co jest wysyłane?
Do Nowej Zelandii wysyła się:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny
  • Komputery

Aby można było dostarczyć paczkę do Nowej Zelandii, należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Nowej Zelandii.