Przesyłki zagraniczne – paczka na Cypr


Przesyłki zagraniczne – paczka na Cypr
Przesyłki zagraniczne – paczka na Cypr

Przesyłki zagraniczne – paczka na Cypr

Wyspiarskie państwo jakim jest Cypr, to niezwykle malownicze miejsce. Wielu turystów wybiera ten kierunek na wakacyjne wojaże, aby poznać klimat panujący na wyspie. W końcu kraj ten znajduje się we wschodniej części Morza Śródziemnego. Jest to więc atrakcyjny teren, na którym zawsze świeci słońce i można liczyć na piękną pogodę prawie przez cały rok.

Jeśli interesuje nas wysyłka paczki w tamte rejony, bo mamy znajomych lub rodzinę na Cyprze, możemy przesłać im ją przy pomocy kuriera. Świadczona usługa jest jedną z najszybszych na rynku, a jej zamówienie nie powinno nikomu sprawić problemów. Możemy być pewni, że paczka zostanie dostarczona do odbiorcy na czas. Z usług kuriera mogą skorzystać również firmy, które maja klientów lub kontrahentów w tamtej części świata. Kurier przyjedzie po paczkę oraz dostarczy ją bezpośrednio pod wskazany adres. Taka sytuacja dla każdego będzie niezwykle komfortowa.

Format kodów pocztowych
Kod pocztowy na Cypr składa się z czterech cyfr. Przykładem takiego kodu jest 7716 Larnaka.

Czego nie można wwozić?
Jak każdy kraj, tak i Cypr ma ustalone produkty, których nie można wwozić do niego. Są to m.in. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Pełna lista towarów, które są zabronione w transporcie znajduje się na stronie firm kurierskich. Warto się z nią zapoznać, jeśli planujemy wysłać paczkę. Dzięki temu, będziemy wiedzieli czego nie należy umieszczać w jej zawartości, jeśli mają być przewożone kurierem.

Co najczęściej jest wysyłane?
Na Cypr najczęściej wysyła się:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny

Jeśli chcemy nadać paczkę na Cypr, możemy skorzystać z usług kuriera UPS lub GLS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – Paczka na Cypr.