Przesyłki zagraniczne – paczka do Brazylii


Przesyłki zagraniczne - Paczka do Brazylii
Przesyłki zagraniczne - Paczka do Brazylii

Przesyłki zagraniczne – paczka do Brazylii

Brazylia jest państwem znajdującym się na terenie Ameryki Południowej. Na jej terytorium mieszka około 2 mln Polaków. Jest to zdecydowanie spora grupa naszych rodaków. Można powiedzieć, że jedna z największych Polonii na świecie. Z tego względu przesyłki zagraniczne do Brazylii są dość popularne. Każdego dnia przesyła się ich co najmniej kilkanaście. W końcu rodziny, które mają tak utrudniony kontakt i dzielące ich tysiące kilometrów, chcą przynajmniej poprzez taką formę się ze sobą komunikować. Z usług kurierskich bardzo często korzystają również przedsiębiorcy, którzy dostarczają w taki sposób przesyłki do swoich klientów lub innych firm, z którymi współpracują.

Dzięki temu, że firmy kurierskie oferują usługi związane z wysyłką paczek zagranicznych, nie ma problemu z dostarczeniem paczki do rodaków w Brazylii. Kurier przyjedzie do naszego domu po paczkę i dostarczy ją do Brazylii bez żadnych problemów. Można będzie się cieszyć z szybkiej i bezproblemowej realizacji.

Format kodów pocztowych
Kod pocztowy do Brazylii składa się z 8 cyfr. W pierwszej części znajduje się pięć cyfr, a w drugiej trzy. Przykładem kodu może być 20000-000 Rio de Janeiro. Zawsze trzy ostatnie cyfry to właśnie zera. Zmienia się tylko pięć pierwszych cyfr.

Lista produktów zakazanych
Przed tym jak zdecydujemy się skorzystać z usług firmy kurierskiej, powinniśmy zapoznać się z listą produktów zakazanych w transporcie przez firmy kurierskie, gdzie znajdują się np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Dzięki dokładnemu zapoznaniu się z tymi informacjami, można będzie wysłać paczkę, która tych produktów nie zawiera. Unikniemy w ten sposób problemów jakie mogą się pojawić w takcie wysyłki.

Co najczęściej jest wysyłane?
Do Brazylii najczęściej przewozi się:

  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny
  • Odzież
  • Komputery

Przed skorzystaniem z usługi, warto zapoznać się z cennikiem. Usługi z tego zakresu świadczy UPS.

Przesyłki zagraniczne – paczka do Brazylii.