Przesyłki zagraniczne – paczka do Argentyny


Przesyłki zagraniczne – paczka do Argentyny
Przesyłki zagraniczne – paczka do Argentyny

Przesyłki zagraniczne – paczka do Argentyny

Firmy kurierskie z Polski świadczą bardzo dobrze rozwinięte usługi w zakresie wysyłek paczek do Argentyny. Przesyłki zagraniczne realizowane są na czas bez większych problemów. Wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie lub przez formularz na stronie KurJerzy.pl. Kurier przyjeżdża po paczkę pod wskazany adres, zabierają ją i dostarcza do odbiorcy. Należy podkreślić, że paczka do Argentyny może zostać nadana zarówno przez klienta indywidualnego, jak i przez firmę.

Cechą charakterystyczną tego państwa jest zróżnicowany klimat: od podzwrotnikowego morskiego na północnym wschodzie przez podzwrotnikowy kontynentalny i umiarkowany ciepły na południu po subpolarny na Ziemi Ognistej. Najwięcej ludności skupia się w środkowej i wschodniej części. Patagonia i Gran Chaco to najbardziej wyludnione tereny. Największą grupą etniczną są tu biali Argentyńczycy. Tereny te zamieszkują również m.in. Włosi, Kreole, Keczua, Arabowie, Hiszpanie. W Argentynie jest również sporo Polaków tworzących bardzo dobrze zorganizowaną Polonię. Argentyna w ostatnim czasie stała się bardzo popularna za sprawą nowego papieża Franciszka I, który pochodzi z Buenos Aires.

Kod pocztowy
Kod pocztowy do Argentyny składa się z pięciu znaków: pierwsza to litera, a cztery pozostałe to cyfry. Przykładem jest B1657 Buenos Aires.

Czego nie można przesyłać?
Na stronach firm kurierskich znajduje się lista przedmiotów zabronionych, na których przewóz nie zgodzi się kurier. Są to produkty niebezpieczne. Ich uszkodzenie mogłoby spowodować poważne konsekwencje zarówno dla pozostałych przesyłek, człowieka, jak i środowiska. Zawiera ona m.in. artykuły szybko psujące się, antyki, alkohol, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?
Do Argentyny z Polski najczęściej wysyła się:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny

Aby można było zrealizować wysyłkę, należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Argentyny.