Przesyłki zagraniczne – paczka do Brunei Darussalam


Przesyłki zagraniczne – paczka do Brunei Darussalam
Przesyłki zagraniczne – paczka do Brunei Darussalam

Przesyłki zagraniczne – paczka do Brunei Darussalam

Brunei Darussalam to państwo znajdujące się w Azji mające dostęp do Morza Południowochińskiego. Największą grupą etniczną zamieszkującą te tereny są Malajowie. Liczną grupę stanowią również Chińczycy i rdzenni mieszkańcy. Wyznaje się tu głównie islam, w mniejszości buddyzm i katolicyzm. Teren kraju jest bardzo zróżnicowany. Na północy przeważa teren nizinny, a na południu górzysty, natomiast na wschodzie spotykane są bagna. Od listopada do marca występują duże opady deszczu. Największym miastem regionu jest Seria.

Nadanie paczki do Brunei Darussalam jest możliwe dzięki bardzo dobrze rozwiniętym usługom kurierskim. Mogą z nich skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm. Z pomocą kuriera paczka do Brunei Darussalam trafi bez większych problemów i to na czas. Wystarczy zgłosić taką chęć telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl, a przyjedzie po paczkę pod wskazany adres, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Wszystko można będzie załatwić bez wychodzenia z domu. Przesyłki zagraniczne trafią do osoby, która została wyznaczona przez nadawcę.

Kod pocztowy

Kod pocztowy do Brunei Darussalam składa się z sześciu znaków: z dwóch liter i czterech cyfr. Przykładem jest BB3910 Brunei Darussalam.

Czego nie można przesyłać?

Na stronach firm kurierskich znajduje się lista przedmiotów zabronionych, które nie mogą zostać umieszczone w przesyłce kurierskiej nadawanej w standardowy sposób. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Przedmioty te w razie uszkodzenia stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i dla środowiska. Należy przed spakowanie paczki zapoznać się z powyższą listą, aby uniknąć odmowy jej nadania.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski do Brunei Darussalam najczęściej przesyła się:

  • Komputery
  • Dokumenty
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny

Aby nadać paczkę do Brunei Darussalam należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Brunei Darussalam.