Przesyłki zagraniczne – paczka do Botswany


Przesyłki zagraniczne – paczka do Botswany
Przesyłki zagraniczne – paczka do Botswany

Przesyłki zagraniczne – paczka do Botswany

Botswana to afrykańskie państwo bez dostępu do morza. Jest uzależniona gospodarczo od swoich sąsiadów. Większość kraju to półpustynie i kotliny. Obowiązuje tu klimat podzwrotnikowy suchy z porą gorącą od października do marca. Największą zamieszkującą tu grupą etniczną jest Tswana. Wyznają oni chrześcijanizm, głównie protestantyzm, a w mniejszości katolicyzm. Popularny jest również nie wyznawanie żadnej religii. Największymi miastami regionu są Gaborone, Francistown i Selebi-Pikwe.

Nadanie paczki do Botswany jest możliwe dzięki świetnie rozwiniętym usługom kurierskim. Wystarczy zgłosić taką chęć telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl, a przesyłki zagraniczne na pewno trafią do wskazanego odbiorcy na czas. Bez wychodzenia z domu można będzie załatwić wszystkie formalności. Kurier przyjedzie po paczkę pod wskazany adres, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Możemy być pewni, że paczka do Botswany zostanie dostarczona do wskazanego odbiorcy bez żadnych komplikacji.

Kod pocztowy

Botswana nie posiada kodów pocztowych

Czego nie należy przewozić?

Na stronach firm kurierskich znajduje się lista przedmiotów zabronionych, których nie zgodzi się przewieźć kurier ze względu na obowiązujące przepisy (drogowe, lotnicze oraz celne) Związane jest to z zagrożeniem, jakie mogą powodować wymienione na liście produkty w przypadku uszkodzenia. Zawiera ona m.in. artykuły szybko psujące się, antyki, alkohol, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Należy zapoznać się z powyższą listą zanim przygotujemy paczkę nadawaną kurierem. Gdy znajdą się w niej towary niedozwolone, kurier może odmówić jej zabrania.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski do Botswany najczęściej przesyła się:

  • Odzież
  • Dokumenty
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny

Aby nadać paczkę do Botswany należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Botswany.