Przesyłki zagraniczne – paczka do Bermudów


Przesyłki zagraniczne – paczka do Bermudów
Przesyłki zagraniczne – paczka do Bermudów

Przesyłki zagraniczne – paczka do Bermudów

Bermudy to terytorium zależne od Wielkiej Brytanii mające dostęp do Oceanu Atlantyckiego. Jest to państwo wyspiarskie składające się z około 100 wysp koralowych. Wyspa zajmuje powierzchnię 53,2 km2. Jest zamieszkiwana przez ponad 64 tysięcy ludzi. 67% społeczeństwa to osoby urodzone na wyspie. Największą część społeczeństwa stanowią czarnoskórzy mieszkańcy. Pozostali to biali, Azjaci i Mulaci. Główną religią w tym regionie jest chrześcijaństwo, z którego wyznaje się głównie protestantyzm i katolicyzm. Wyspa znajduje się w strefie klimatu subtropikalnego. Występuje tu całoroczny okres wiosenno-letni.

Bez żadnych problemów można nadać przesyłki zagraniczne na Bermudy. Wystarczy skorzystać z usług kurierskich, które są bardzo dobrze rozwinięte. Kurier przyjedzie po paczkę pod wskazany adres, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Dzięki temu, paczka do Bermudów trafi terminowo i bez większych kłopotów. Bez wychodzenia z domu można będzie załatwić wszelkie formalności. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm.

Kod pocztowy

Kod pocztowy na Bermudy składa się z czterech znaków: dwóch liter i dwóch cyfr. Przykładem jest PG 04 Paget.

Czego nie należy przesyłać?

Na stronach firm kurierskich można znaleźć listę towarów zabronionych, które nie mogą zostać umieszczone w standardowej przesyłce kurierskiej, zobacz na: Przedmioty zabronione. Takie towary są niebezpieczne, mogą łatwo ulec stłuczeniu lub zepsuciu. Kurier nie zdecyduje się na ich przewiezienie ze względu na podwyższone ryzyko uszkodzenia takiej paczki i obowiązujące przepisy. Nadawcy, którzy nie zastosują się do zakazu wysyłania towarów niebezpiecznych i mimo to wyślą je mogą ponieść surowe kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną.

Co najczęściej jest wysyłane?

Z Polski na Bermudy najczęściej przesyła się:

  • Odzież
  • Komputery
  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny

Nadanie paczki na Bermudy jest możliwe dzięki UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka na Bermudy.