Przesyłki zagraniczne – paczka do Albanii


Przesyłki zagraniczne – paczka do Albanii
Przesyłki zagraniczne – paczka do Albanii

Przesyłki zagraniczne – paczka do Albanii

Paczka do Albanii może zostać dostarczona kurierem w kilka dni. Najczęściej wysyłamy do tego kraju paczki ze względu na znajdujących się tam znajomych, czy rodzinę, a także w celach biznesowych.

Albania jest jednym z najmniejszych europejskich państw. Główna rzeka tego raju to Buene, a największe miasta to Tirana, Durres, Elbasan. Szkodra i Vlora. 21% mieszkańców to muzułmanie. Natomiast katolicy i prawosławni stanowią tam zaledwie 5%. Reszta mieszkańców tego państwa to ateiści. Turyści raczej niezbyt chętnie wybierają ten kierunek jako miejsce wyprawy turystycznej. Jest to w końcu jeden z najbiedniejszych krajów europejskich, ale posiada duże predyspozycje, aby zachęcić turystów do jego odwiedzania. Na razie rozwija się to powoli.

Jeśli chcesz wysłać paczkę lub kopertę do Albanii, możesz skorzystać z usług kuriera UPS. Dzięki temu, że na terenie kraju znajduje się kilka placówek kurierskich, nie ma problemu z tym, aby paczkę dostarczyć bezpośrednio na miejsce. Przesyłane paczki posiadają ubezpieczenie na określoną wartość, można zdecydować się również na dodatkowe usługi.

Format kodu pocztowego
Kod pocztowy do albańskich miasta składa się z czterech cyfr. Na przykład kod pocztowy do Tirany, czyli stolicy i największego miasta Albanii to 1028.

Produkty zakazane

Albania, tak jak inne kraje posiada pewne ograniczenia w zakresie możliwość dostarczania pewnych towarów. Z listą ogólnie zakazanych przedmiotów jakich nie można przesyłać można zapoznać się na stronach firm kurierskich. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Dodatkowo przesyłki zagraniczne do Albanii nie mogą zawierać używanych przedmiotów, produktów pochodzenia zwierzęcego, konserw oraz pożywienia dla zwierząt. Należy o tym pamiętać, gdy nadajemy paczkę do Albanii.

Co najczęściej jest wysyłane?
Do Albanii najczęściej wysyłane są:

  • dokumenty,
  • odzież.

Przesyłki zagraniczne – paczka do Albanii.