Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich


Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie to arabskie państwo na Bliskim Wschodzie położone nad Zatoką Perską i Omańską. 76% społeczeństwa wyznaje islam. Jest to kraj rozwijający się i najbogatszy w Azji Zachodniej.

Firmy kurierskie pomagają, aby paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich została doręczona w terminie. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie KurJerzy.pl, a kurier przyjedzie pod wskazany adres po przesyłki zagraniczne, zabierze je i doręczy do odbiorcy. Bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Oferta skierowana jest do osób prywatnych i firm.

Kod pocztowy
Zjednoczone Emiraty Arabskie nie posiadają kodu pocztowego.

Czego nie można przesyłać?

Firmy kurierskie utworzyły listę przedmiotów których nie przyjmują do przewozu ze względu na obowiązujące przepisy, przed wysyłką paczki powinniśmy się z nią obowiązkowo zapoznać. Znajdziemy ją na stronach firm kurierskich m.in. u pośrednika kurierskiego KurJerzy.pl na: Przedmioty zabronione. Zawiera ona np. takie produkty, jak artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich najczęściej przesyła się:

  • Komputery
  • Dokumenty
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny

Aby doręczyć paczkę w ten region należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich: