Paczka do Wysp Kanaryjskich


Paczka do Wysp Kanaryjskich
Paczka do Wysp Kanaryjskich

Paczka do Wysp Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie to górzysty archipelag znajdujący się na Oceanie Atlantyckim. Należy do Hiszpanii. Panuje tu klimat oceaniczno-tropikalny. Główną gałęzią gospodarki jest turystyka.

Firmy kurierskie pomagają, aby paczka do Wysp Kanaryjskich została doręczona w wyznaczonym terminie. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie KurJerzy.pl. Na podany adres przyjedzie kurier, który zabierze przesyłki zagraniczne i doręczy je do odbiorcy. Bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

Kod pocztowy
Kod pocztowy na Wyspy Kanaryjskie składa się z dziesięciu cyfr. Przykładem jest 38001-38010 Santa Cruz de Tenerife.

Czego nie można przesyłać?

Firmy kurierskie utworzyły listę przedmiotów zabronionych w transporcie, z którą możemy zapoznać się m.in. u pośrednika kurierskiego KurJerzy.pl na stronie: Przedmioty zabronione. Powstała w oparciu o obowiązujące przepisy. Zawiera ona np. takie produkty, jak artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?
Z Polski na Wyspy Kanaryjskie najczęściej przesyła się:

  • Komputery
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny
  • Dokumenty

Aby dostarczyć paczkę na Wyspy Kanaryjskie należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Wysp Kanaryjskich.