Paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej


Paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej
Paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej

Paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej

Wybrzeże Kości Słoniowej to afrykańskie państwo położone nad Zatoką Gwinejską. Powierzchnia kraju jest wyżynno-górzysta. Na tych terenach mieszka ponad 60 grup etnicznych. Najliczniejszą jest Akan.

Z pomocą firm kurierskich można dostarczyć przesyłki zagraniczne w ten region. Wystarczy na stronie KurJerzy.pl wypełnić formularz zgłoszeniowy. Kurier zgłosi się po paczki pod wskazany adres. Zabierze je i doręczy do odbiorcy. Bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Oferta skierowana jest do osób prywatnych i firm.

Kod pocztowy
Wybrzeże Kości Słoniowej nie posiada kodu pocztowego.

Czego nie można przesyłać?

Firmy kurierskie utworzyły listę przedmiotów których nie przyjmują do przewozu ze względu na obowiązujące przepisy, przed wysyłką paczki powinniśmy się z nią obowiązkowo zapoznać. Znajdziemy ją na stronach firm kurierskich m.in. u pośrednika kurierskiego KurJerzy.pl na: Przedmioty zabronione. Zawiera ona np. takie produkty, jak artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski na Wybrzeże Kości Słoniowej najczęściej przesyła się:

  • Komputery
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny
  • Dokumenty

Aby paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej została doręczona należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej.