Paczka do St. Eustatius


Paczka do St. Eustatius
Paczka do St. Eustatius

Paczka do St. Eustatius

St. Eustatius (Sint Eustatius) to wyspa na Karaibach będąca własnością Holandii, czyli częścią Królestwa Niderlandów. Wchodzi w skład archipelagu Małych Antyli. Jest zamieszkiwana przez zaledwie 2498 osób. W jej pobliżu rosną rafy koralowe oraz subtropikalna i tropikalna roślinność. Teren jest w przeważającej większości górzysty, znajdziemy tu np. wulkan Mazinga..

Firmy kurierskie dokładają wszelkich starań, aby paczka do St. Eustatius została doręczona terminowo. Należy w formularzu zgłoszeniowym na KurJerzy.pl podać swój adres, a kurier UPS przyjedzie po przesyłkę, zabierze ją i doręczy do odbiorcy. Bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Przesyłki zagraniczne mogą nadawać osoby prywatne oraz firmy.

Kod pocztowy
St. Eustatius nie posiada kodu pocztowego.

Czego nie można przesyłać?
Paczka kurierska nie można zawierać takich produktów, jak np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny. Mogą one w przypadku uszkodzenia być toksyczne dla ludzi i środowiska. Firmy kurierskie zobowiązały się do przestrzegania utworzonej listy przedmiotów zabronionych. Powstała na podstawie obowiązujących przepisów. Możemy się z nią zapoznać m.in. na stronach firm kurierskich i u pośrednika kurierskiego KurJerzy.pl: Przedmioty zabronione.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?
Z Polski na St. Eustatius najczęściej przesyła się:

  • Komputery
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny
  • Dokumenty

Aby dostarczyć paczkę na St. Eustatius należy skorzystać z usług firmy kurierskiej UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do St. Eustatius.